Menu

UAG Civilian HyperCush obudowa ochronna na iPhone 12 / 12 Pro (Silver)

Cechy produktu

  • Producent UAG (URBAN ARMOR GEAR) 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

obudowa ochronna UAG z kolekcji Civilian w wersji SILVER na iPhone 12, a także iPhone 12 PRO została zaprojektowana w celu tłumienia i rozpraszania energii powstającej podczas zderzenia telefonu z powierzchnią. Osiągalne jest to dzięki połączeniu dwóch różnych materiałów: TPU z poliwęglanem. W dodatku oba tworzywa ułożono w sześciokąty. Wszystko to powoduje, że powstała struktura doskonale pochłania wstrząsy powstałe w skutek uderzenia i świetnie chroni smartfon iPhone 12 / 12 PRO przed uszkodzeniem. Nazywamy to HyperCush!
UAG Civilian HyperCush to typowy design i gwarancja ochrony.
Zaprojektowane z myślą o powszednim, aktywnym życiu, przesiąknięte kwintesencją przygody. Niezależnie od tego czy jesteś weekendowym odkrywcą czy doświadczonym podróżnikiem, dzięki akcesoriom UAG, możesz się wspiąć jeszcze wyżej i dojść jeszcze dalej, nie martwiąc się o urządzenia przenośne, które masz ze sobą.
Produkty UAG to od lat synonim wysokiej jakości i certyfikowanej ochrony. Nie inaczej jest najnowszą linią obudów ochronnych Civilian.
obudowy UAG oferują certyfikowaną ochronę przed skutkami upadków MIL STD 810G 516.6.
Najważniejsze parametry:
Lekka kompozytowa budowa
wytrzymały na uderzenia miękki rdzeń o strukturze plastra miodu
prosty dostęp do ekranu dotykowego, przycisków
Podniesione ranty ochraniają ekran
certyfikat wojskowy (MIL STD 810G 516.6)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.