Menu

UAG Civilian HyperCush obudowa ochronna na iPhone 12 MINI (Silver)

Cechy produktu

  • Producent UAG (URBAN ARMOR GEAR) 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

obudowa ochronna UAG z linii Civilian w wersji SILVER na iPhone 12 MINI została zaprojektowana w celu tłumienia i rozpraszania energii powstającej w trakcie zderzenia telefonu z powierzchnią. Osiągalne jest to dzięki połączeniu dwóch różnorodnych tworzyw: TPU z poliwęglanem. Ponadto oba tworzywa ułożono w sześciokąty. Wszystko to sprawia, iż powstała struktura wyśmienicie pochłania wstrząsy powstałe w skutek uderzenia i wspaniale chroni smartfon iPhone 12 MINI przed zniszczeniem. Nazywamy to HyperCush!
UAG Civilian HyperCush to typowy design i gwarancja ochrony.
Zaprojektowane z myślą o powszednim, aktywnym życiu, przesiąknięte kwintesencją przygody. Niezależnie od tego czy jesteś weekendowym odkrywcą czy doświadczonym podróżnikiem, dzięki akcesoriom UAG, możesz się wspiąć jeszcze wyżej i dojść jeszcze dalej, nie obawiając się o urządzenia mobilne, które masz ze sobą.
Produkty UAG to od lat synonim wysokiej jakości i certyfikowanej ochrony. Nie inaczej jest najnowszą serią obudów ochronnych Civilian.
obudowy UAG oferują certyfikowaną ochronę przed skutkami upadków MIL STD 810G 516.6.
Najważniejsze cechy:
Lekka kompozytowa kompozycja
niepodatny na uderzenia miękki rdzeń o strukturze plastra miodu
przystępny dostęp do ekranu dotykowego, przycisków
Podniesione ranty ochraniają ekran
dokument wojskowy (MIL STD 810G 516.6)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.