Menu

UAG Metropolis LT skórzana obudowa ochronna na iPhone 12/12 Pro (brązowa)

Cechy produktu

  • Producent UAG (URBAN ARMOR GEAR) 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor brązowy 

Opis

Skórzane etui UAG Metropolis LT w kolorze brązowym to najnowsza pokrywa ochronna na tył iPhone 12 / iPhone 12 PRO.
Ochrona potwierdzona certyfikatami dzięki zgodności z wojskowym standardem MIL STD 810G 516.6, określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku.
Pancerną, choć wyjątkowo zgrabną i wygodną obudowę UAG METROPOLIS LT wyposażono w znaczne przyciski dotykowe oraz trafnej wielkości porty, które luźne korzystanie z wszelkich funkcji telefonu iPhone 12 lub iPhone 12 Pro.
Miękka, gumowa struktura gwarantuje doskonałą ochronę całej powierzchni urządzenia przed zarysowaniami i zadrapaniami, natomiast skórzane komponenty w środkowej części etui nieprzeciętnie podnoszą estetykę i prestiż artykułu.
Urban Armor Gear (UAG)
Produkty UAG są projektowane w USA przez poszukiwaczy przygód dla poszukiwaczy przygód. Akcesoria UAG przesiąknięte kwintesencją przygody. W UAG szukamy nowych, nietypowych inspiracji i cały czas przesuwamy granice konwencjonalnych pomysłówkreować produkty najwyższej jakości.
Najważniejsze atrybuty:
Twarda warstwa i miękkie, niepodatne na uderzenia wnętrze
Wyjątkowo lekka budowa
Pełny dostęp do ekranu dotykowego i portów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.