Menu

UAG Outback Bio obudowa biodegradowalna na iPhone 12 PRO MAX (Orange)

Cechy produktu

  • Producent UAG (URBAN ARMOR GEAR) 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Kolor pomarańczowy 

Opis

UAG Outback Bio to biodegradowalna obudowa ochronna w kolorze pomarańczowym na iPhone 12 PRO MAX, która chroni Twój swój telefon a przy okazji także środowisko.
obudowy UAG to charakterystyczny design i gwarancja ochrony.
Zaprojektowane z myślą o rutynowym, aktywnym życiu, przesiąknięte kwintesencją przygody. Niezależnie od tego czy jesteś weekendowym odkrywcą czy doświadczonym podróżnikiem, dzięki akcesoriom UAG, możesz się wspiąć jeszcze wyżej i dojść jeszcze dalej, nie martwiąc się o urządzenia przenośne, które masz ze sobą.
Etui na iPhone 12 Pro Max UAG Outback Bio stworzono z myślą o tych, dla których ochrona środowiska ma znaczenie. Outback Bio to obudowa, która ma wszystko czego by zabezpieczyć smartfona.
Podwyższony rant wokół obiektywów
Kompatybilność z NFC i ładowaniem bezprzewodowym
Ochrona przed skutkami upadków potwierdzona certyfikatem
Wenętrzna powłoka o strukturze plastra miodu
100% kompostowalne tworzywo TPU
Etui w 100% EKO
Wszystkie materiały kompostowalne są biodegradowalne, lecz nie wszystkie biodegradowalne są kompostowalne. Wybierając obudowę UAG Outback Bio możesz posiadać pewność, iż to towar, który został zaprojektowany z najwyższą troską o środowisko. W odpowiednich warunkach pokrywa momentalnie ulega naturalnemu rozkładowi, bez wytwarzania destrukcyjnych dla środowiska substancji.
Biodegradowalny nie znaczy brzydki
w trakcie projektowania obudowy UAG BIO skupiono się na kwestiach organicznych, lecz nie zapomniano o wyglądzie. Outback Bio, w odróżnieniu od innych obudów biodegradowalnych, jednolity kolor. Praktyczny zarys i błogi w dotyku materiał powodują,pokrywa prawidłowo leży w dłoni, a matowa powłoka rozszerza oporność na zabrudzenia.
Opakowanie również może być EKO
Opakowanie obudowy nie mieści plastiku, zostało wykonane z tworzyw w 100% nadających się do recyclingu. Wykorzystano atrament na bazie soi.
zestaw dokumentów
atest MIL-SPEC 810G-516.6 potwierdza, że Outback Bio spełnia wojskowe normy ochrony przed skutkami upadków. Obudowa została również zweryfikowana pod kątem zgodności z wytycznymi dotyczącymi kompostowania – ASTM D6400-4 (USA) i EN13432 (EU).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.