Moje konto
  • Generator aerozoli solankowych GA SPA 20M Generator aerozoli solankowych GA SPA 20M

Generator aerozoli solankowych GA SPA 20M

0 ofert z 0 sklepów

Producent ELTOM WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Oczyszczacze powietrza innych firm

Informacje o produkcie

ProducentELTOM

Funkcje: -Napełniając zbiornik wodnymi roztworami solanek o stężeniu od 3 do 20% urządzenie będzie pracować jako generator aerozoli solankowych - w stosunku do serii nawilżaczy SPA generatory aerozoli solankowych wykonane są z materiałów umożliwiających pracę w agresywnym środowisku solanki lub innych wodnych roztworach chemicznych -Nawilżacz -Oczyszczacz powietrza z kurzu i zapachów -Urządzenie do aromaterapii -Ujemna jonizacja powietrza Zastosowanie: Wytwarzanie doskonałej jakości suchych, wilgotnych lub mokrych aerozoli solankowych do grot solnych, inhalatorni zbiorowych o dużych gabarytach Profesjonalne nawilżanie mgłą z jednoczesnym oczyszczaniem z cząstek kurzu i dymu w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

Zastosowanie w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branży meblarskiej, drzewnej, dziewiarskiej, piekarniczej, tytoniarskiej itp.. jako nawilżacze do pomieszczeń o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

Zastosowania technologiczne jako nawilżanie stanowiskowe z ukierunkowaniem strumienia lub kilu strumieni mgły do wyznaczonych stref: taśmy produkcyjne, linie poligraficzne, kanały klimatyzacji w pomieszczeniach produkcyjnych, kanały przygotowań półfabrykatów Zastosowanie agrotechniczne w przechowalniach warzyw i owoców, uprawie pieczarek, boczniaków, magazynach kwiatów ciętych i doniczkowych Do wody można dolać olejki aromaterapeutyczne uzyskując odpowiednie walory prozdrowotne powietrza oraz jego zapach.

I inne Cechy: - Energooszczędność - Wytwarzają wilgoć w postaci mgły o temperaturze pokojowej i doskonałym rozdrobnieniu 1-30 mikronów, która jest w całości absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy - Uzyskują natychmiast po włączeniu pełną wydajność emisji mgły lub aerozoli solankowych oraz umożliwiają pełną regulację nawilżania za pomocą prostych regulatorów wilgotności - Pracują poprawnie na wodzie ze zwykłych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów czy instalacji zmiękczających.

Nie dotyczy to przypadków kiedy stosowanie wody demineralizowanej, destylowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych jest wymogiem technologicznym - Woda w zbiorniku jest uzupełniana ręcznie - Podczas procesu łączenia zasysanego do zbiornika powietrza z wytworzoną w zbiorniku mgłą następuje proces pochłaniania przez wodę zanieczyszczeń typu: kurz, dym, zapachy.

Nawilżacze doskonale spełniają funkcję oczyszczacza powietrza. - Nawilżanie pomieszczenia do wilgotności powyżej 65% wymaga doprowadzania powietrza z poza strefy nawilżanej - w innym przypadku zbyt wilgotne powietrze może uszkodzić wentylator.

Do tego celu dopasowujemy odpowiednią długość kanałów wlotowych i wylotowych - cena urządzenia nie ulegnie zmianie. - Dla spełnienia określonych procedur nawilżania w procesach agrotechnicznych, produkcyjnych i profilaktyki zdrowotnej zaleca się wyposażenie urządzenia w szafę sterującą - opcja.

- Jedynymi kosztami eksploatacyjnymi jest okresowa wymiana membran piezoelektrycznych - co około 6 miesięcy. Dane techniczne generatora GA SPA 20M: Parametry elektryczne zasilacza i generatora: 230V/36V AC Moc 719W/15,2A Wydajność generatora mgły: do 6000ml/h Wydajność wentylatora 100m3/godzinę, 230V50Hz Zasilanie standardowe - przedłużacz z wyłącznikiem 4 generatory 5 membranowe Objętość zbiornika 70 litrów Maksymalna ilość wody w zbiorniku 50 litrów Maksymalna ilość solanki w zbiorniku 25 litrów Minimalna ilość wody lub solanki 15 litrów Kanał wlotu powietrza wtłaczanego wentylatorem oraz kanał emisji mgły realizowane mogą być sztywnymi lub elastycznymi kanałami lub ich kombinacją o średnicy 100, 125 150mm.

Podczas zakupu konsultujemy się z Klientem celem określenia optymalnego doboru kanałów. Opcje: Regulator wilgotności APW Automatyczny pobór wody Szafa sterująca Programator czasowy Warianty wykonania urządzenia-->> Porównanie dostępnych modeli SPA -->> Pobierz instrukcję -->>

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.