Menu

Oczyszczacz SHARP UA-PF40E-W + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Urządzenie oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji, takich jak bakterie, zarodniki pleśni, wirusy albo alergeny. Świetny oczyszczacz powietrza dla domu, czy to w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni czy nawet w biurze.

Urządzenie ma 4 ustawienia, które można łatwo wybrać zgodnie z życzeniem, w tym nad wyraz spokojny tryb nocny. Ten oczyszczacz powietrza jest nieprzeciętny do pomieszczeń o powierzchni do 30 m². Sercem każdego oczyszczacza powietrza Sharp jest generator jonów Plasmacluster.

Dzieli cząsteczki wody zawarte w powietrzu pokojowym na ich naturalne komponenty - wodór i tlen. Tysiące tych dodatnich i ujemnych jonów zostaje uwolnionych do powietrza w pomieszczeniu i podejmuje pracę jako niewidzialne elektrownie w waszych pokojach.

Wykorzystują wszystkie zgubne cząsteczki powietrza, rozbijają ich ściany komórkowe i eliminują je choćby o 99%. System filtracyjny składający się z minimalnych oczek filtru wstępnego, filtra HEPA - eliminuje alergeny, wirusy, pyłki, roztocza, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.