Menu

Oczyszczacz SHARP UA-PG50E-W + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Inteligentny oczyszczacz powietrza UA-PG50EW łączy w sobie olbrzymią produktywność, nowoczesną oraz fantastyczny design. Rewelacyjny dobór do pomieszczeń, w których nie ma zapotrzebowania lub wręcz niewskazane jest nawilżanie.

produktywność 306m3/h, a także głośność na poziomie 23dB gwarantują skuteczne i ciche oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40m2. Tryb pracy inteligentnej bazuje na 2 niezależnych czujnikach zapewniających prędkie i optymalne dopasowywanie trybów pracy do aktualnego poziomu zanieczyszczenia powietrza, Ich czułość może być regulowana jak to ma miejsce we wszelkich droższych oczyszczaczach powietrza SHARP.

przystępne są ponadto funkcje TIMER oraz ION SHOWER. Zastosowany w tym oczyszczaczu powietrza filtr Hepa H13, a także filtr węglowy ma żywotność do 10 lat. Pod względem efektywności oczyszczania model UA-PG50E-W jest ekwiwalentem sprzętów: UA-HG50E-L, KC-G50EUW, KC-G50EUH, UA-HD50E-L, KC-D50EUW.

przeznaczony dla Klientów poszukujących inteligentnego oczyszczacza powietrza z wyższej półki i dla których funkcja inteligentnego nawilżania nie jest kluczowa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.