Menu

Sharp FP-F30EUH

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Szykowny i efektywny oczyszczacz powietrza z progresywną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster skutecznie usuwa krzywdzące drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,na dodatek z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

nieprzeciętnie likwiduje nieprzyjemne aromaty pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie asygnowane do pomieszczeń o powierzchni do ok. 21m2. Świetny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni.

Oczyszczanie pasywne i dynamiczne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja destrukcyjnej elektro statyczności z sprzętów biurowych, funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - Ion Shower.

Wskaźnik konieczności czyszczenia i zamiany filtrów. Auto restart, referencyjnie niski poziom hałasu - 16 dB. Niskie zużycie energii - średnio ok. 30W, żywotność filtra hepa/carbon do 2 lat, stylowe i przenośne urządzenie.

szczególnie cicha praca, najniższe na rynku koszty eksploatacji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.