Menu

Sharp KC-G40EUW

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

stylowy i sprawny oczyszczacz powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster oraz funkcją inteligentnego nawilżania. Proponuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster efektywnie eliminuje szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,w dodatku z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

nadzwyczajnie likwiduje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej przenośnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę umożliwia utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

genialny do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest świeże i czyste powietrze o adekwatnej i wygodnej wilgotności.

Specjalne programy, pozwalające wyeliminować alergeny z pomieszczenia - takie jak kurz i pyłki, dzięki temu powietrze staje się przychylne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe dane na temat stopnia skażenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system zastrzeżony przez firmę Sharp, który pomaga eliminować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a choćby roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki czemu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.