Menu

Dedra DED6604

Cechy produktu

  • Producent Dedra 

Opis

Odkurzacz przemysłowy Dedra DED6604 z systemem otrząsania filtra


Nie wszystko da się wciągnąć


Na co zwracać uwagę przy zakupie odkurzacza przemysłowego? Odkurzacz przemysłowy tym się różni od zwykłego, że jest mocniejszy i wytrzymalszy. Za to ma ewidentnie mniej dopełniającego wyposażenia. Przemysłowe odkurzacze mogą czyścić równocześnie na sucho jak i na mokro. I posiadają o dużo mocniejsze filtry. W ofertach odkurzaczy są już takie, które posiadają kilkustopniowe systemy filtracyjne i mają gniazdo, do którego można podłączyć rozmaite elektronarzędzia. Na takie odkurzacze najpierw skierujmy swój wzrok. Zobaczmy także moc silnika, bo to najważniejsza część urządzenia i w takim przemysłowym odkurzaczu powinna zaczynać się, co najmniej od 1200 W.


udoskonalony jest odkurzacz do odkurzania na mokro czy na sucho? Po co wybierać? Można mieć to i to w jednym. Nasz odkurzacz przemysłowy przystosowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Przystosowany do usuwania wiórów, trocin, lecz i uporczywego kurzu oraz pyłu gipsowego. Odkurzacz wyposażono w filtr HEPA klasy M. Elektromagnetyczne otrząsanie filtra (włączy się automatycznie po zatrzymaniu pracy odkurzacza, możemy także wybrać odpowiednią funkcję). Odkurzacz Dedra DED6604 posiada także wejście na podłączenie elektronarzędzi (z samoczynnym przełącznikiem włącz/ wyłącz 2,2kW). Kabel zasilający do odkurzacza ma 7 metrów długości, więc nie ogranicza i nie krępuje.W komplecie:
filtr HEPA klasy M
filtr gąbkowy
przewód zasilający 7m
filtr wylotowy
rozciągliwy wąż ssący długość 4m
gumowy adapter do podłączenia elektronarzędzi
2x przedłużka
dysza szczelinowa
szczotka podłogowa do zbierania wody oraz z wkładem z włosia do pracy suchej
2x oryginalny worek do odkurzacza
instrukcja obsługi, karta gwarancyjnaPamiętaj, iż zamówienia z przedpłatą powyżej 1000zł wysyłamy na nasz koszt!*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.