Menu

Karcher AD 3.200

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1200 W
  • Pojemność zbiornika 17 l
  • Przepływ powietrza 65 l\s

Opis

To innowacyjny odkurzacz który nadzwyczajnie nadaje się do usuwania popiołu i suchych zabrudzeń. Charakteryzuje się wysoką siłą ssącą. System filtrów umożliwia zasysanie dużych ilości popiołu. Dzięki metalowemu zbiornikowi odkurzacz jest maksymalnie bezpieczny. Urządzenie uzyskało atest TUV z zastosowaniem procedury testowania opracowanej poprzez firmę Karcher specjalnie dla odkurzaczy kominkowych. Zagięta końcówka węża ssącego ułatwia odkurzanie w narożnikach i w trudno przystępnych miejscach w kominku. W wyposażeniu modelu AD 3.200 znajdują się ponadto dwie rury ssące i ssawka podłogowa. Użycie, czyszczenie kominka, czyszczenie grilla, usuwanie popiołu, odkurzanie garażu, warsztatu lub piwnicy,Do odkurzania suchych zanieczyszczeń. Płaski filtr falisty, niezmienna siła ciągu. Zbiornik i wąż ssący tworzone pozostały z metalu. Testowany i certyfikowany poprzez TUV. Bezpieczny w użyciu. Ssawka podłogowa. Może być na dodatek używany jako tradycyjny odkurzacz. Zagięta końcówka węża ssącego.Do odkurzania trudno przystępnych miejsc w kominku. Uchwyty na wyposażenie. Użyteczne przechowywanie akcesoriów na obudowie. Obszerny hak na kabel zasilający. Bezpiecznie i komfortowe przechowywanie kabla zasilającego.wyekwipowany w kółka ma niemało zastosowań jest łatwy w przemieszczaniu. Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Komfortowy i wszechstronny w zastosowaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.