Menu

Karcher BV 5/1

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Plecakowy odkurzacz Kärcher nieprzeciętnie radzi sobie w wąskich klatkach schodowych (w hotelach, szkołach, szpitalach),w autobusach, pociągach i samolotach i na salach kinowych czy aulach wykładowych. Urządzenie w wersji z zasilaniem sieciowym.

Stelaż plecakowy z systemem Aircomfort gwarantuje nieprzeciętną wentylację, która zapobiega poceniu i szybkiemu męczeniu się, osoby obsługującej odkurzacz. W trakcie odkurzania grubych śmieci, takich jak popcorn w salach kinowych, można pracować bez torebki filtracyjnej.

W uchwytach na stelażu można przechowywać wyposażenie, dzięki temu za każdym razem znajduje się ono „pod ręką". BV 5/1 profesjonalny odkurzacz na sucho KarcherProfesjonalny odkurzacz plecakowy zaprojektowany z myślą o sprzątaniu miejsc, w których odkurzanie tradycyjnym odkurzaczem jest utrudnione/niewygodne (wersja z zasilaniem sieciowym).Stelaż plecakowy ma system Aircomfort gwarantujący znakomitą wentylację, która uniemożliwia poceniu i prędkiemu męczeniu się, osoby obsługującej odkurzacz.MobilnośćBV 5/1 zezwala na odkurzanie powierzchni trudnodostepnych dla konwencjonalnych odkurzaczy.Sale kinowe, autobusy, pociągi, samoloty, hotele czy wąskie klatki schodowe, to miejsca w których sprzątanie tradycyjnym odkurzaczem jest niewygodne.

Odkurzacz plecakowy, dzięki czemu, iż jest zamontowany na plecach osoby sprzątającej, nadzwyczajnie sprawdza się w tych miejscach, sprawiając, że sprzątanie przebiega szybciej, a co najważniejsze gwarantuje wysoki komfort pracy.podczas odkurzania grubych śmieci, takich jak popcorn w salach kinowych, można pracować bez worka.

Stelaż na odkurzacz zezwala na przechowywanie niezbędnych akcesoriów, co na dodatek ułatwia pracę, gdyż wszystko mamy za każdym razem „pod ręką".Opinie kupujących na temat tego odkurzacza są nad wyraz dobre.cechy technologiczneWydatek powietrza (l/s)61Podciśnienie (mbar)244 / 24,4Pojemność zbiornika (l)5Maksymalna moc przyłącza (W)maks.

1300Średnica znamionowa32Przewód zasilający (m)15Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A))64Częstotliwość (Hz)50 - 60Napięcie (V)220 - 240Ciężar (kg)5,3Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm)400 x 320 x 540Klasa skuteczności energetycznejEWyposażenie standardowe:Wąż ssący, 1.5 mRura teleskopowa, StandardWorek filtracyjny z fizelinyZmywalny filtr nylonowy (filtr główny)Przełączana ssawka podłogowa, 285 mmZbiornik, części z plastikuClip - system łączenia wężySsawka szczelinowaSsawka do tapicerkiKlasa bezpieczeństwa, II...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.