Menu

Karcher EB 30/1

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Profesjonalna szczotka elektryczna

szczególnie cicha szczotka elektryczna do dyskretnego i prędkiego sprzątania. Dzięki technologii litowo-jonowej z wyjątkowo długiem czasem pracy akumulatora: 40 minut na dywanach i do 60 minut na twardych powierzchniach.

Urządzenie EB 30/1 konkretne baterie niklowo-wodorkowe. Wraz z dodatkowym zestawem baterii można ją zastosować do pracy ciągłej. Nadaje się do sklepów, hoteli, producenta sprzątające.

Szczotka profesjonalna może zamiatać w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej i wszędzie tam, gdzie przewód zasilający przeszkadza w pracy np. W windach, na schodach, czy między rzędami foteli. EB 30/1 Li-Ion jeststanowczo przydatna w miejscach, gdzie hałas jest nad wyraz niepożądany np. W hotelach, restauracjach, biurach, butikach czy muzeach. Szczotka pozwala szybko zebrać suchy, luźny brud zarówno z podłóg twardych, jak i wykładzin dywanowych o niedługim runie. Litowo-jonową baterię można wymienić w zaledwie kilka sekund. Obsługa szczotki jest w pełni intuicyjna. Teleskopowy uchwyt oraz obszerny włącznik dopasowany do obsługi stopą gwarantują możliwość sprzątania bez potrzeby schylania się. Szczotkę można wyjąć za pomocą jednej ręki, bez stosowania jakichkolwiek narzędzi i w razie prosto oczyścić z nawiniętych włosów czy nitek. Podobnie zbiornik na zanieczyszczenia jest nietrudny w wyjmowaniu i opróżnianiu.


Szerokość pracy: 300 mm
Głośność: 56 dB
Czas pracy: 41-52 min

Czas ładowania akumulatora: 5 h

Wyposażenie typowe
  • Akumulator 7,2 V / 1,3 Ah
  • Szczotka walcowa typowa

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.