Menu

Karcher HD 5/17 C

Cechy produktu

 • Producent Karcher 
 • Podciśnienie 215 hPa

Opis

HD 5/17 C Karcher - profesjonalna myjka ze typowym wyposażeniem i ponadto:

+ FR Classic, urządzenie do czyszczenia powierzchni płaskich Karcher

+ Dysze do FR Classic, kompatybilne z prezentowanym urządzeniem HD 5/13 C

+ Środek czyszczący 5L, do kamienia i elewacji

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Karcher HD 5/17 C to profesjonalna myjka wysokociśnieniowa, zimnowodna, która dzięki zmniejszeniu wagi oraz wymiarów może pracować wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka mobilność i rozciągliwość.

W linii HD kompakt główny nacisk położono na zmniejszenie rozmiarów i wagę urządzenia. Urządzenie wysokociśnieniowe ze względu na swój znikomy oraz wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, albo niejednokrotnie trzeba pracować w różnych miejscach.

dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. HD 5/17 C Karcher może pracować w pozycji pionowej i poziomej. Mosiężna głowica pompy, a także samoczynny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. pokaźny filtr wody zabezpiecza pompę przed skażeniami mogącymi znajdować się w wodzie.

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy Easy!FORCE z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy i dysza trójstopniowa manualna.

Mobilność

Zintegrowany uchwyt z przodu urządzenia upraszcza jego załadunek i transport. Teleskopowy uchwyt może być z łatwością złożony za naciśnięciem przycisku. Kompaktowy design.

elastyczność

Możliwość pracy urządzenia w pozycji stojącej albo leżącej. Koła zamontowane pod niewielkim kątem większą stabilność urządzenia. Możliwość przechowywania zmontowanej lancy i pistoletu w pozycji pionowej, gotowych do pracy, bez potrzeby każdorazowego rozkładania.

Uchwyty na wyposażenie w obudowie

Połączenia śrubowe (M 18 x 1,5) umożliwiające przechowywanie przystawki FR na urządzeniu. Poręczna podstawka pod dysze. Gumowy pas służący do mocowania węża wysokociśnieniowego.


Motoryzacja

Rolnictwo

Budownictwo

Usługi

Transport

Przemysł

BSC

ReCa

Hotelarstwo

Handel

Mobilność
 • Zintegrowany uchwyt z przodu urządzenia ułatwia jego załadunek i transport.
 • Teleskopowy uchwyt może być prosto złożony za naciśnięciem przycisku.
 • Kompaktowy design.
sprężystość
 • Możliwość pracy urządzenia w pozycji stojącej lub leżącej.
 • Koła zamontowane pod niewielkim kątem większą stabilność urządzenia.
 • Możliwość przechowywania zmontowanej lancy i pistoletu w pozycji pionowej, gotowych do pracy, bez potrzeby każdorazowego rozkładania.
Uchwyty na wyposażenie w obudowie
 • Połączenia śrubowe (M 18 x 1,5) umożliwiające przechowywanie przystawki FR na urządzeniu.
 • praktyczna podstawka pod dysze.
 • Gumowy pas służący do mocowania węża wysokociśnieniowego.
Jakość
 • automatyczny wyłącznik ciśnieniowy wyłącza urządzenie po zwolnieniu spustu pistoletu. System wpływa na wydłużenie żywotności urządzenia.
 • Głowica cylindra tworzona z gatunkowego mosiądzu.
 • Łatwo przystępny filtr wody zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami obecnymi w podawanej do urządzenia wodzie.

oraz filmy demonstrujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.