Menu

Karcher HV 1/1 Bp

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

HV 1/1 Bp to efektywny, zasilany bateryjnie, ręczny odkurzacz do pracy na sucho dla grup docelowych BSC, Motoryzacja i Budownictwo. Lekka waga i kompaktowe wymiary gwarantują łatwą obsługę. HV 1/1 Bp jest wyposażony w akcesoria oryginalne dla grup docelowych takich jak: czyszczenie biur i mebli w grupie docelowej BSC albo likwidowanie pyłu po wierceniu w grupie docelowej Budownictwo.

parametry I mocne strony Sprzątanie w ciągu dnia W wielu biurach, budynkach, centrach handlowych lub szkołach sprzątanie odbywa się ciągu dnia funkcjonalny, lekki i rozciągliwy w użyciu najszczególniej oczywistą zaletą odkurzacza akumulatorowego jest łatwość wykorzystania.

Eco!efficiency powiększony czas pracy dzięki systemowi eco!efficiency. Poziom ciśnienia akustycznego tylko 62 dB(A) Wysoka moc Nowy ręczny odkurzacz akumulatorowy HV 1/1 Bp jest zaopatrzony w turbinę o nominalnej mocy 115 W, wysoki przepływ powietrza i 18 woltowy akumulator litowo-jonowy, najkorzystniejszą produktywność czyszczenia i najdłuższy czas pracy w swojej klasie.

Łatwa obsługa za każdym razem pod ręką – lekkie i kompaktowe wymiary odkurzacza HV 1/1 Bp powodują, iż obsługa jest tak samo łatwa, jak w sytuacji elektronarzędzi. Jest wyekwipowany w specjalne akcesoria stosowne dla grup docelowych – od czyszczenia biur i samochodów po likwidowanie pyłu po wierceniu w trakcie prac instalacyjnych.

System eco!efficiency Dzięki systemowi eco!efficiency nowy odkurzacz HV 1/1 Bp zagwarantuje wydłużenie czasu pracy o 67% czyli około 35 minut sprawnego odkurzania. Ogranicza się także poziom hałasu generowany w trakcie pracy, dlatego osiągalne jest ciche czyszczenie w ciągu dnia.

HV 1/1 Bp jest wielozadaniowym odkurzaczem przystępnym w trzech wersjach, przygotowanym dla wyszczególnionych grup docelowych: – HV 1/1 Bp Fs dla BSC: rury ssące, szczotka szczelinowa, dysza podłogowa, dysza do tapicerki, akumulator 18 V i szybka ładowarka – HV 1/1 Bp As dla motoryzacji: rozciągliwy wąż ssący, dysza samochodowa, ssawka szczelinowa, akumulator 18 V i szybka ładowarka – HV 1/1 Bp Cs dla budownictwa: elastyczny wąż ssący, pasek do przenoszenia, ssawka szczelinowa, akumulator 18 V i szybka ładowarka Wyposażenie pakiet rur ssących Szczotka do tapicerki Ssawka podłogowa Ssawka szczelinowa Ssawka pędzlowa Szybka ładowarka Akumulator 18 V

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.