Menu

Karcher IV 100/40 M B1

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz przemysłowy na sucho IV 100/40 M B1 to urządzenie asygnowane do odkurzania pyłów klasy M, jak jeszcze pyłów wybuchowych należących do klasy ST 1, ST 2 i ST 3 w strefie 22. Wyekwipowany w produktywną turbinę o niezwykle długiej żywotności i mocy ssania.

Odkurzacz wymaga doposażenia pod kątem realizowanych prac. Dzięki trójfazowemu zasilaniu (wymagane zasilanie – 400 V, 50 Hz) i niezawodnej turbinie z napędem bezpośrednim urządzenie dopasowane jest do pracy ciągłej w trybie wielozmianowym.

Nie ma w wyposażeniu charakterystycznym zbiornika, który należy zamówić osobno (6.394-823.0 – praca na sucho). Parametry I zalety Bezpieczeństwo Odkurzacz posiada system antystatyczny, a wszystkie akcesoria są elektrycznie przewodzące.

Bezobsługowy napęd bezpośredni Napęd bezpośredni gwarantuje maksymalną sprawność i bezawaryjność i wpływa na długą żywotność. Pozwala na to odkurzaczom IV 100 pracę w trybie wielozmianowym. Dopuszczony do usuwania pyłów niebezpiecznych w strefie 22.

Odkurzacz pasuje do odsysania destrukcyjnych pyłów klasy M i H (IV 100/55 H B1), a także pyłów klas ST 1, ST 2 i ST 3 mogących tworzyć mieszaniny wybuchowe. Spełnia normy dyrektywy ATEX do pracy w strefie 22 (potencjalnego zagrożenia wybuchem).

Odkurzacz nie jest dostosowany do zasysania łatwopalnych albo wybuchowych cieczy oraz żaru. Wyposażenie Wyposażenie objęte dostawą, No Zbiornik zanieczyszczeń w wyposażeniu, nie Zbiornik na zanieczyszczenia suche, 6.394-823.0 Klasa pyłu, M wariant, Z22 Czyszczenie filtra, Ręcznie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.