Menu

Karcher IV 60/24

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz znajduje zastosowanie w najróżniejszych obszarach przemysłowych. Dla urządzenia przystępna jest wielka gama wyposażenia uzupełniającego. Wymagane zasilanie – 230 V, 50-60 Hz. W wyposażeniu standardowym nie ma zbiornika, który należy zamówić osobno w zależności od wykonywanej pracy – 6.394-821.0 (praca na sucho), 6.394-822.0 (praca na mokro). IV 60/24-2W eliminuje jednocześnie zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych wyłącznie komponenty elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza umożliwiają zastosowanie ich do wszystkich odkurzaczy przemysłowych. Parametry I zalety Dwie turbiny Dwie turbiny zapewniają wysokie właściwości pracy. Elektroniczna kontrola silników zapobiega wysokiemu prądowi rozruchowemu. Filtr opróżniany półautomatycznie Przedłuża żywotność filtra. Istotnie długa żywotność obszerna gama wyposażenia dopełniającego poszerza zakres zastosowań. Wyposażenie Wyposażenie objęte dostawą, No Zbiornik skażeń w wyposażeniu, nie Zbiornik na zanieczyszczenia suche, 6.394-821.0 Zbiornik na zanieczyszczenia mokre, 6.394-822.0 Czyszczenie filtra, Ręcznie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.