Menu

Karcher IV 60/30

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz IV 60/30 podkreśla trójfazowe zasilanie oraz turbina boczno-kanałowa gwarantująca urządzeniu bardzo długą żywotność i umożliwiająca pracę w trybie wielozmianowym. Odkurzacz znajduje zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu.

Wymaga doposażenia pod kątem realizowanych prac. Dla urządzenia dostępna jest wielka gama wyposażenia dodatkowego. W wyposażeniu charakterystycznym nie posiada zbiornika, który należy zamówić osobno w zależności od wykonywanej pracy – 6.394-821.0 (praca na sucho), 6.394-822.0 (praca na mokro).

cechy I atuty Filtr opróżniany półautomatycznie Przedłuża żywotność filtra. Wyjątkowo długa żywotność Dzięki trójfazowemu zasilaniu oraz turbinie boczno-kanałowej IV 60/30 jest dopasowany do pracy ciągłej.

Z tego powodu wyśmienicie sprawdza się także jako odkurzacz stacjonarny. Mechaniczne oczyszczanie filtra Możliwość prostego oczyszczania fi;tra głównego wpływa na wydłużenie jego żywotności, co wyraźnie zmniejsza koszty eksploatacyjne.

Wyposażenie Zbiornik skażeń w wyposażeniu, nie Zbiornik na zanieczyszczenia suche, 6.394-821.0 Zbiornik na zanieczyszczenia mokre, 6.394-822.0 Czyszczenie filtra, Ręcznie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.