Menu

Karcher IVC 60/12-1 Ec H

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz IVC 60/12 -1 Ec H Z22 odkurzacz jednofazowy ze zbiornikiem na śmieci o obszerności 60 litrów. Bezawaryjny odkurzacz przemysłowy jest nadzwyczajny do wykorzystywania w obszarach produkcji i do czyszczenia urządzeń produkcyjnych w strefie 22 ATEX
Dla urządzenia przystępna jest duża gama wyposażenia dodatkowego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści duże powierzchnie płaskie i nie tylko. Niezwykle dobrze sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, sprzętów. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w rozmaitego rodzaju wyposażenie dopełniające (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/12 eliminuje zarówno zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych wyłącznie części elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza pozwalają na użycie ich do wszelkich odkurzaczy przemysłowych.


informacje techniczne:

- Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

- Średnica znamionowa: 42 mm


Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.