Menu

Karcher IVC 60/24-2 Ap

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz IVC 60/24-2 Ap to genialne rozwiązanie do sprzątania powierzchni wokół maszyn na liniach produkcyjnych. Urządzenie wyposażone jest w dwa obfite koła oraz dwie rolki prowadzące z hamulcem co umożliwia swobodne przemieszczanie. Asygnowany jest do codziennego odkurzania na w wielu gałęziach przemysłu. Dla urządzenia przystępna jest obfita gama wyposażenia dopełniającego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści szerokie powierzchnie płaskie i nie tylko. Szczególnie korzystnie sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, sprzętów. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w rozmaitego rodzaju wyposażenie dodatkowe (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/24 usuwa równocześnie zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych tylko elementy elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza zezwalają na wykorzystanie ich do wszystkich odkurzaczy przemysłowych.


dane technologiczne:

- Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

- Średnica znamionowa: 42 mm


Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.