Menu

Karcher MV 5

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1800 W

Opis

Odkurzacz uniwersalny cechujący się szczególnie niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. Zaopatrzony w energiczne gniazdo do podłączania elektronarzędzi. Zoptymalizowana konstrukcja, użycie nowego silnika, a także akcesoriów pozwoliły zmniejszyć zużycie energii elektrycznej przez odkurzacz. W wyposażeniu płaski filtr falisty niezajmujący przestrzeni w zbiorniku i pakiet akcesoriów do usuwania zanieczyszczeń po pracach remontowych. Atrybuty postępowa, zastrzeżona technologia szybkiego wyjmowania filtra, Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca, Demontowalny uchwyt, innowacyjne czyszczenie filtra, Odkurzacz jest automatycznie włączany lub wyłączany przy pomocy elektronarzędzia, użyteczna funkcja wydmuchu, funkcjonalna pozycja parking, praktyczny uchwyt na przewód zasilający, opatentowany uchwyt 3 w 1. Atuty nowoczesna, zastrzeżona technologia prędkiego i przystępnego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Praca na sucho i na mokro bez potrzeby podmiany filtra, Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda w trakcie odkurzania, Możliwość podłączenia różnych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Nietrudne odkurzanie choćby w trudno dostępnych miejscach, Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania, Siła ssania zostaje prędko przywrócona, Odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach, Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia powoduje włączenie/wyłączenie odkurzacza, wykorzystaneczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika, Bezproblemowe likwidowanie żwiru, proste i komfortowe przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy, Akcesoria, a także wąż ssący i przewód zasilający dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza, wygodny w transporcie, nietrudne opróżnianie zbiornika. Numer katalogowy: 1.348-194.0 zastosowania dopasowany do pracy z elektronarzędziami, Prace remontowe, Ogród i teren wokół domu, Garaż, Warsztat, Warsztat majsterkowicza, Piwnica, Czyszczenie podjazdu, Czyszczenie wnętrza samochodu, Zbieranie wielkich ilości wody.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.