Menu

Karcher NT 27/1 ME

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1380 W
  • Pojemność zbiornika 27 l
  • Poziom hałasu 72 dB
  • Długość kabla 7,5 m
  • Podciśnienie 200 hPa
  • Przepływ powietrza 67 l\s

Opis

Odkurzacz NT 27/1 Me Kärcher

Odkurzacz z funkcją zbierania wody sugerowany jest nad wyraz firmom sprzątającym, niepokaźnym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym oraz gospodarstwom agroturystycznym.

wyekwipowany jest w produktywny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający równocześnie odsysanie wody jak i zbieranie suchych skażeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody).

Pływak zapobiega przekroczeniu maksymalnego poziomu cieczy w zbiorniku. Na obudowie głowicy odkurzacza znajduje się specjalny uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń.

Pomaga to utrzymać stale wysoką siłę ssania i przedłuża żywotność filtra. Konkretny zderzak sprawnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia w trakcie pracy przed mechanicznym zniszczeniem. Specjalne uchwyty na obudowie wygodne przechowywanie wyposażenia.

Odkurzacz ma zbiornik z metalu o pojemności 27 litrów.

atrybuty i atuty

Wąż spustowy
upraszcza opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy.

Filtr główny rodzaju cartridge z pływakiem
Uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika skażeń pomaga utrzymać stale wysoką siłę ssania i przedłuża żywotność filtra.

solidne metalowe zatrzaski
solidne metalowe zatrzaski

potężny, wytrzymały na uderzenia zderzak
NT 48/1 sprawnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia w trakcie pracy przed mechanicznym uszkodzeniem.

Wyposażenie typowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.