Menu

Karcher NT 27/1

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1380 W
  • Pojemność zbiornika 27 l
  • Poziom hałasu 72 dB
  • Podciśnienie 200 hPa
  • Przepływ powietrza 67 l\s

Opis

Odkurzacz NT 27/1 Kärcher

Odkurzacz z funkcją zbierania wody sugerowany jest szczególnie firmom sprzątającym, niedużym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym i gospodarstwom agroturystycznym. Wyekwipowany jest w produktywny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający równocześnie odsysanie wody jak i zbieranie suchych skażeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody). Pływak uniemożliwia przekroczeniu maksymalnego poziomu cieczy w zbiorniku.

mocny zderzak produktywnie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia podczas pracy przed mechanicznym uszkodzeniem.

Na obudowie głowicy odkurzacza znajduje się specjalny uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika zanieczyszczeń. Pomaga to utrzymać stale wysoką siłę ssania oraz przedłuża żywotność filtra.

Specjalne uchwyty na obudowie wygodne przechowywanie wyposażenia. Odkurzacz ma zbiornik o pojemności 27 litrów.

cechy i zalety

Filtr główny typu cartridge z pływakiem
Uchwyt umożliwiający otrzepanie filtra głównego z zalegającego w nim pyłu wprost do zbiornika skażeń pomaga utrzymać stale wysoką siłę ssania, a także przedłuża żywotność filtra.

solidne metalowe zatrzaski
mocne metalowe zatrzaski

potężny, oporny na uderzenia zderzak
NT 48/1 skutecznie zabezpiecza odkurzacz, wszelkie przedmioty i ściany w razie zderzenia w trakcie pracy przed mechanicznym uszkodzeniem.

Wyposażenie standardowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.