Karcher NT 35/1 Eco H

Karcher NT 35/1 Eco H

 • Cena od: 3650
 • Moc: 1000
Oferty 1-1 ułożone według:
Abexil.pl4.55/5840 opinii
NT 35/1 Tact te H

NT 35/1 Tact te H

Dostępny powyżej tygodnia

3650 zł

+ dostawa od 0 zł
 • za darmo Przesyłka pocztowa
 • za darmo Przesyłka priorytetowa
 • 22 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Przesyłka pocztowa
 • za darmo Przesyłka priorytetowa
 • 22 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Przesyłka pocztowa
 • za darmo Przesyłka priorytetowa
 • 22 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Abexil.pl

Informacje o produkcie

Utrzymanie porządku w miejscu pracy czy wypoczynku to ważna sprawa. Zwykły, domowy odkurzacz może Ci do tego nie wystarczyć. Mocny odkurzacz przemysłowy Karcher NT 35/1 Eco H daje Ci możliwości, których nie oferują zwykłe odkurzacze.

Wprowadzenie

Odkurzacz przemysłowy nie posiada takich akcesoriów, jak zwyczajne odkurzacze domowe, ale za to jego dodatki są odpowiednio dobrane, aby najlepiej spełniały swoje funkcje. Urządzenia te mogą pracować zarówno na mokro, jak i na sucho. Jeśli posiadamy odkurzacz działający tylko na sucho, to można go wykorzystać wyłącznie do w pełni suchych powierzchni i miejsc. Z kolei, odkurzacze mogące odkurzać zarówno w trybie mokrym, jak i suchym, potrafią zasysać suche zanieczyszczenia i wodę czy inne płyny, w kombinacjach z wymianą filtra bądź bez. Najczęściej w odkurzaczach tego typu spotkamy zaawansowane rodzaje filtrów, jak HEPA czy inne.

Karcher NT 35/1 Eco H

Specyfikacja i porady

Odkurzacze przemysłowe znajdą zastosowanie w wielu miejscach, począwszy od różnego rodzaju pomieszczeń i hal produkcyjnych, poprzez biura czy szpitale. Urządzenia te, będą użyteczne także na różnego typu budowach i przy remontach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie odkurzacza powinniśmy się zastanowić, do jakich prac będzie nam on potrzebny. Czy do pracy z suchymi zanieczyszczeniami, czy też może i mokrymi? To podstawowe kryterium. Trzeba też zwrócić uwagę na przewidywany typ zanieczyszczeń. Do tej cechy będziemy dobierać siłę ssania danego odkurzacza. Na rynku odstępne są modele odkurzaczy przemysłowych, które wyjściowo są już wyposażone w kilkustopniowy system filtracyjny. W zasadzie im więcej możliwości w tym zakresie ma dany sprzęt - tym lepiej. Odkurzacze te, często posiadają także wejścia, pozwalające na podłączenie dodatkowych elektronarzędzi. Można czasem spotkać się z opcją samoczyszczenia filtra, co jest niebywałą wygodą. Poza tym jest to także niezwykle praktyczne w sytuacji, gdy odkurzacz pracuje w miejscach dużego zapylenia i filtry często wymagają czyszczenia. Istotną częścią przemysłowego odkurzacza jest jego silnik. Z wiadomych względów musi dysponować on większą mocą niż odkurzacze domowe. Moc odkurzacza przemysłowego powinna oscylować między 2000 do 4000 W. Mniejsza moc może spowodować, że odkurzacz nie poradzi sobie z zanieczyszczeniami. Dla przykładu, odkurzacz Karcher NT 35/1 Eco H posiada silnik o mocy 1000 W. Podczas pracy wytwarza podciśnienie na poziomie 230 hPa. Podczas pracy odkurzacza dochodzi do zwiększonego przepływu powietrza. Przy pracy z tym modelem mamy przepływ rzędu 61 l/s. W tym odkurzaczu kabel ma długość 7.5 metrów, co pozwala na wygodną pracę, bez konieczności przepinania sie pomiędzy gniazdkami. Urządzenie posiada kabel sieciowy o długości 7.5 m. Kabel ten może być przechowywany na urządzeniu. Gdy kupujemy urządzenie o dużej mocy, musimy też zwrócić uwage na poziom hałasu jaki emituje. Ten w przypadku NT 35/1 Eco H wynosi około 64 dB. Dobry odkurzacz musi mieć duży pojemnik na zanieczyszczenia. Modele przemysłowe posiadają litraże między 60 a 80 litrów. Z dużą pojemnością musi iść w parze także duża wytrzymałość. Pojemnik na zanieczyszczenia nie może się uginać, załamywać, być podatnym na pękanie czy dziurawienie. Opisywany przykładowy odkurzacz Karcher, cechuje się zbiornikiem o pojemności około 35 l. Wartość ta powinna wystarczyć do komfortowej pracy, bez ciągłego opróżniania.

Marka i gwarancja

Warto kupić markowy odkurzacz przemysłowy, bowiem najczęściej jest to gwarancja jego niezawodności i ewentualnego dobrego serwisowania. Kompleksowa gwarancja, którą dają producenci takich urządzeń, a także rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, pozwala nam mieć pewność, że urządzenie będzie, w razie potrzeby, odpowiednio naprawiane. Najlepsze, markowe odkurzacze przemysłowe są stosunkowo drogie, chociaż ich koszt szybko się zwraca. Często też możemy trafić na różnego rodzaju promocje, które spowodują jeszcze większą opłacalność zakupu.

Akcesoria i podsumowanie

Z odkurzaczem otrzymamy także zestaw nakładek, które pomogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, szczotkę ze zmiennym kątem nachylenia głowicy, a także rurę teleskopową z końcówkami ssącymi. Niektóre urządzenia są zabezpieczone przed przeciążeniami dodatkowym systemem antyprzeciążeniowym. Odkurzacz przemysłowy musi być także funkcjonalny. Dlatego powinien posiadać kółka, które ułatwią poruszanie się i pracę w różnych pomieszczeniach. Karcher NT 35/1 Eco H to bardzo wytrzymały, wydajny, cichy profesjonalny odkurzacz dla kontraktowych firm sprzątających oraz administratorów budynków. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba dużej mocy ssącej, a więc w zakładach produkcyjnych, restauracjach, biurach czy dużych domach.

Dane techniczne

Parametry
Moc 1000
Poziom hałasu 64
Pojemność zbiornika 35
Podciśnienie 230
Przepływ powietrza 61

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie