Menu

Karcher NT 65/2 Tact

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 2760 W
  • Pojemność zbiornika 65 l
  • Poziom hałasu 73 dB
  • Długość kabla 10 m
  • Podciśnienie 254 hPa
  • Przepływ powietrza 74 l\s

Opis

Odkurzacz NT 65/2 Tact² Karcher

Odkurzacz został wyposażony w system antystatyczny z uziemieniem ssawek i rur ssących, węża i kolanka w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych mogących powstać w trakcie odkurzania szczególnie niewielkiego pyłu. Może pracować z wężami ssącymi o średnicach: 40, 60 mm.

idealnie stanie na wysokości zadania w branży motoryzacyjnej i budowlanej i szeroko rozumianym przemyśle. Dwie turbiny zapewniają wysoką siłę ssącą.

Każda z nich zaopatrzona jest w system TACT, dzięki temu odkurzacz jest w stanie pousuwać do 1000 kg niepokaźnego pyłu (klasy A) z użyciem jednego filtra.

Płaski falisty filtr Eco jest dostosowany jednocześnie do zbierania nad wyraz nieznacznego pyłu klasy M jak i wody. Dzięki swej budowie bardzo dużą powierzchnię filtracyjną zachowując przy tym kompaktowe wymiary.

System samoczynnego czyszczenia filtra TACT2, co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co efektywnie zapobiega spadkom siły ssącej w trakcie pracy. W wyposażeniu wąż spustowy upraszczający wylanie wody ze zbiornika wprost do kratki ściekowej.

Odkurzacz ma 65 litrowy zbiornik z tworzywa sztucznego.

parametry i mocne strony

Łatwy w transporcie.
regulowany uchwyt usprawnia transport odkurzacza.

komfortowe przechowywanie akcesoriów
System automatycznego Oczyszczania Filtra Tact²
System co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co produktywnie zapobiega spadkom siły ssącej podczas pracy.

Ciągły przepływ powietrza jest zachowany.

funkcjonalne w przechowywaniu
Na obudowie odkurzacza znajduje się wielka podręczna półka na narzędzia czy akcesoria.

Wyposażenie standardowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.