Menu

Karcher NT 65/2

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 2760 W
  • Pojemność zbiornika 65 l
  • Podciśnienie 254 hPa
  • Przepływ powietrza 74 l\s

Opis

Odkurzacz z systemem TACT². Asygnowany do usuwania niebezpiecznego pyłu klasy M. Spełnia najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa. Odurzacz pozostał wyposażony w system antystatyczny z uziemieniem ssawek i rur ssących, węża i kolanka w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych mogących powstać podczas odkurzania bardzo niewielkiego pyłu. Może pracować z wężami ssącymi o średnicach: 40, 60 mm. Nieprzeciętnie sprawdzi się w branży motoryzacyjnej i budowlanej i szeroko rozumianym przemyśle. Dwie turbiny zapewniają wysoką siłę ssącą. Każda z nich wyposażona jest w system TACT, dzięki temu odkurzacz jest w stanie wyeliminować do 1000 kg znikomego pyłu (klasy A) z wykorzystaniem jednego filtra. Płaski falisty filtr Eco jest dopasowany zarówno do zbierania bardzo niepokaźnego pyłu klasy M jak i wody. Dzięki swojej budowie wyjątkowo dużą powierzchnię filtracyjną zachowując przy tym kompaktowe rozmiary. System samoczynnego czyszczenia filtra TACT2, co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co sprawnie uniemożliwia spadkom siły ssącej podczas pracy. W wyposażeniu wąż spustowy usprawniający wylanie wody ze zbiornika wprost do kratki ściekowej. Odkurzacz ma 65 litrowy zbiornik z tworzywa sztucznego.


właściwości i zalety

Łatwy w transporcie.
regulowany uchwyt upraszcza transport odkurzacza.

komfortowe przechowywanie akcesoriów

System automatycznego czyszczenia filtra Tact²

System co 7 sekund naprzemiennie otrzepuje połowę filtra, co skutecznie zapobiega spadkom siły ssącej podczas pracy.

Ciągły przepływ powietrza jest zachowany.
Odkurzacz jest w stanie polikwidować do 1000 kg śladowego pyłu (klasy A) z zastosowaniem jednego filtra.

funkcjonalne w przechowywaniu
Na obudowie odkurzacza znajduje się znaczna podręczna półka na narzędzia czy akcesoria.


Wyposażenie typowe


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.