Menu

Karcher NT 70/2 Me

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

NT 70/2 to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenia te są dostępne w wersjach z jedną, dwoma albo trzema turbinami. Nowa kolekcja NT, dedykowana do zbierania pokaźnych ilości brudu znamionuje się nad wyraz korzystną ceną w stosunku do oferowanej wydajności.Model NT 70/2 z dwoma turbinami sprawdza się bardzo prawidłowo w przypadku konieczności zebrania wielkiej ilości płynnych skażeń. Dkurzacz korzystnie stanie na wysokości zadania w warsztatach, myjniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych oraz w transporcie i logistyce. NT 70/2 posiada dwie turbiny – każda z nich ma oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Jestdopasowany do pracy z zestawami szczególnie długich węży. Wyposażenie można komfortowo przechowywać na obudowie odkurzacza w specjalnych uchwytach. Wielki zderzak chroni urządzenie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wąż spustowy ułatwia opróżnianie wody z sporego (70l) zbiornika skażeń wprost do kratki ściekowej. Filtr główny typu cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem.

cechy i atuty

funkcjonalny uchwyt:

NT 70 ma uchwyt ułatwiający manewrowanie.

Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza
potężny zderzak.

Zintegrowany wąż spustowy.
Opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy jest ułatwione dzięki węzowi spustowemu.

konkretny, niepodatny na uderzenia zderzak
solidny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniami


Wyposażenie typowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.