Menu

Karcher NT 70/3 TC

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 3600 W
  • Pojemność zbiornika 70 l
  • Poziom hałasu 79 dB
  • Przepływ powietrza 56 l\s

Opis

Odkurzacz NT 70/3 Tc Karcher

Dzięki wyposażeniu w 3 turbiny odkurzacz może bez trudu pracować z zestawami niezwykle długich węży przeznaczonych np. Do odkurzania autobusów.

nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w warsztatach, myjniach samochodów ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych pojazdów oraz w szeroko pojętym transporcie i logistyce.

Dzięki wózkowi zaopatrzonemu w spore koła i rolki osoba obsługująca odkurzacz może łatwo i bez wysiłku ciągnąć go za sobą.

Uchwyt w przedniej części pokrywy umożliwia wygodne i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia. Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka usprawnia wylanie skategoryzowanej wody wprost do toalety. Wodę można też opróżnić za pomocą węża spustowego do kratki ściekowej.

Każda z turbin posiada oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Filtr główny typu cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co broni turbinę przed zamoczeniem.

cechy i mocne strony

potężny zderzak

Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza.

praktyczny uchwyt
NT 70/2 Me Tc pokaźny uchwyt usprawniający transport.

Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka
usprawnia wylanie skategoryzowanej wody wprost do toalety.

Uchwyt w przedniej części obudowy
zezwala na wygodne i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia.

Wyposażenie standardowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.