Menu

Karcher NT 70/3

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 3600 W
  • Pojemność zbiornika 70 l
  • Poziom hałasu 79 dB
  • Długość kabla 10 m
  • Podciśnienie 208 hPa
  • Przepływ powietrza 56 l\s

Opis

NT 70/3 to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenia te są dostępne w wersjach z jedną, dwoma lub trzema turbinami. Nowa kolekcja NT, asygnowana do zbierania znacznych ilości brudu znamionuje się wyjątkowo prawidłową ceną w stosunku do oferowanej produktywności.Model NT 70/3 z trzema turbinami, o wydatku powietrza 156 litrów na sekundę, jest w stanie zebrać także cięższe zanieczyszczenia. Odkurzacz dobrze spełni oczekiwania w warsztatach, myjniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych oraz w transporcie i logistyce. NT 70/3 ma trzy turbiny – każda z nich ma oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Jestprzypasowany do pracy z zestawami szczególnie długich węży. Wyposażenie można komfortowo przechowywać na obudowie odkurzacza w specjalnych uchwytach. Pokaźny zderzak chroni urządzenie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wąż spustowy upraszcza opróżnianie wody z dużego (70l) zbiornika skażeń wprost do kratki ściekowej. Filtr główny rodzaju cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem.


cechy i mocne strony


funkcjonalny uchwyt
NT 70 ma uchwyt usprawniający manewrowanie.


Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza
konkretny zderzak.


Zintegrowany wąż spustowy.
Opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy jest ułatwione dzięki węzowi spustowemu.


mocny, niepodatny na uderzenia zderzak
konkretny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniamiWyposażenie charakterystyczne


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.