Menu

Karcher WD 2

Cechy produktu

  • Producent Karcher 

Opis

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD2
Wielofunkcyjne urządzenie

szybkie i wygodne sprzątanie

znakomicie sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie i na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, minimalny ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna wartość w stosunku do jakości. Zaczep na zderzaku umożliwia prędkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie 12 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia produkowany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 1,9 m.

Ssawka do podłogi

Nowo zaprojektowana ssawka do podłogi służy do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania w każdym garażu, piwnicy, podjeżdzie czy tarasie. Juz nie musisz biegać z miotłą - od teraz masz Karcher WD2.

praktyczne rozwiązania

Akcesoria i wąż ssący i przewód zasilający dzięki użytecznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Koniec z poplątanymi kablami lub zgubionymi końcówkami, dzisiaj w końcu masz wszystko w jednym miejscu.

funkcjonalnie ukształtowany uchwyt

Karcher WD 2 został zaprojektowany dla wygody, rączka nieskomplikowany transport urządzenia. Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.