Menu

Karcher WD 3

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1400 W
  • Poziom hałasu 75 dB
  • Długość kabla 4 m m

Opis

Koniec z irytującym plątaniem się kabla pod nogami podczas pracy i koniecznością podpinania przedłużaczy przy odkurzaniu auta. Odkurzacz perfekcyjnie spełni oczekiwania w roli odkurzacza samochodowego, a także w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie i na podjeździe i tarasie.

Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, znikomy ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo prawidłowa wartość w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika.

Zaczep na zderzaku umożliwia prędkie i komfortowe odstawienie ssawki w trakcie niedługich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przypasowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia stworzony ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2 m.

Bateria 36 V jest kompatybilna z uniwersalną platformą bateryjną Kärcher i może być stosowana we wszelkich urządzeniach Kärcher zasilanych baterią 36 V. Cechy I mocne strony Wymienna bateria 36 V Pełna swoboda pracy i niezależność od dostępu do sieci elektrycznej.

technika demonstrująca na bieżąco aktualny stan baterii: pozostający czas pracy, pozostający czas do pełnego naładowania, objętość baterii. Kompatybilny z uniwersalną platformą bateryjną Kärcher 36 V.

bezawaryjny filtr kartridżowy Praca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania podmiany filtra. Ergonomiczna funkcja wydmuchu poręczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Produktywne odkurzanie skażeń.

Ssawka podłogowa i rura ssąca Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania. Demontowalny uchwyt Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Nieskomplikowane odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach.

praktyczna pozycja parking proste i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy. Schowek na narzędziadostępny osprzęt odkurzacza – rura ssąca, kabel zasilający, czy akcesoria przechowywane na obudowie.

System zamykania “Pull & Push” Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia. Funkcjonalnie ukształtowany uchwyt Odkurzacz łatwy i komfortowy w transporcie. Duże rolki transportowe wygodny transport / przemieszczanie po nierównym podłożu.

Wyposażenie zbiornik ze stali szlachetnej Wąż ssący, 2 m, 35 mm Demontowalny uchwyt Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Akumulator, bateria wymienna 36/25 Ładowarka do baterii 36 V Filtr kartridżowy, standard Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.

Funkcja wydmuchu Pozycja parking Uchwyty na wyposażenie w obudowie Listwa odbojowa obfite kółka (50 mm), 4 szt.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.