Menu

Karcher WD 3

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1400 W
  • Poziom hałasu 75 dB
  • Długość kabla 4 m m

Opis

Prezentacja 3D: Odkurzacz uniwersalny WD 3 PKompaktowy, użyteczny odkurzacz na każdą kieszeń. Dedykowany jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. Posiada gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.rewelacyjnie spełni oczekiwania w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.

Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, nieznaczny ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo dobra cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma zapotrzebowania zasysania ich do zbiornika.

Zaczep na zderzaku zezwala na prędkie i komfortowe odstawienie ssawki w trakcie niedługich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przypasowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi zezwala na podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach.

W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia tworzony z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.bezawaryjny filtr kartridżowyPraca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania podmiany filtra.Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssącaDo usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda w trakcie odkurzania.Demontowalny uchwytMożliwość podłączenia rozmaitych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

Łatwe odkurzanie choćby w trudno dostępnych miejscach.Aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi Odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia powoduje włączenie/wyłączenie odkurzacza.

funkcjonalna funkcja wydmuchu funkcjonalna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Bezproblemowe usuwanie żwiru. Poręczna pozycja parkingŁatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.poręczny uchwyt na kabel zasilającyAkcesoria i wąż ssący i przewód zasilający dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.System zamykania "Pull & Push"Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia.praktycznie ukształtowany uchwytOdkurzacz nietrudny i wygodny w transporcie.Kompaktowy design wygodny i wszechstronny w zaimplementowaniu.

Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Funkcje specjalne: Funkcja wydmuchu Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Gniazdo do podłączania elektronarzędzi System samoczynnego włączania / wyłączania Listwa odbojowa Akcesoria w zestawie: Wąż ssący, 2 m, 35 mm Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Filtr kartridżowy, kanon Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna wymiary: 388 × 340 × 502 mmPozostałe cechy:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.