Menu

Karcher WD 5

Cechy produktu

  • Producent Karcher 
  • Moc 1100 W
  • Długość kabla 5 m

Opis

niezwykle solidny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Znamionuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. Dzięki na nowo zaprojektowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom odkurzacz cechuje się wysoką siłą ssania. Bogate wyposażenie charakterystyczne zagwarantuje spory zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu. Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i zastrzeżona przez Karcher technologia szybkiego i prostego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją - i gotowe! Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, ale zatrzymuje się w kasecie. Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie całkowitą siłę ssania. Funkcja wydmuchu zezwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku pozwala na szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas niedługich przerw w pracy. W standardzie 25 litrowy zbiornik na skażenia produkowany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m. Zbiornik można z łatwością opróżnić dzięki funkcjonalnemu uchwytowi 3 w 1 i spustowi wody. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Atrybuty - progresywna, opatentowana technologia szybkiego wyjmowania filtra, - Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca, - Demontowalny uchwyt, - postępowe czyszczenie filtra, - ergonomiczna funkcja wydmuchu, - poręczna pozycja parking, - ergonomiczny uchwyt na kabel zasilający, - zastrzeżony uchwyt 3 w 1. Mocne strony - nowoczesna, opatentowana technologia szybkiego i przystępnego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Praca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania podmiany filtra, - Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda w trakcie odkurzania, - Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Łatwe odkurzanie choćby w trudno przystępnych miejscach, - Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie całkowitą siłę ssania, - Siła ssania zostaje momentalnie przywrócona, - zastosowaneczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika, - Bezproblemowe eliminowanie żwiru, - proste i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy, - Akcesoria, a także wąż ssący i przewód zasilający dzięki poręcznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza, - komfortowy w transporcie, - proste opróżnianie zbiornika. Numer katalogowy: 1.348-231.0 zastosowania - Prace remontowe, - Ogród i teren wokół domu, - Garaż, - Warsztat, - Warsztat majsterkowicza, - Piwnica, - Czyszczenie podjazdu, - Czyszczenie wnętrza samochodu, - Zbieranie dużych ilości wody.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.