Menu

Metabo ASR 25 L

Cechy produktu

  • Producent Metabo 
  • Moc 1400 W
  • Poziom hałasu 72 dB

Opis

Odkurzacz mistrzowski Metabo ASR 25 L SC, 1400 W z wytrząsaniem elektromagnetycznymNumer artykułu: 602024000SelfClean: półautomatyczne czyszczenie filtra w trakcie przerw w pracyOdkurzacz do pracy na sucho/mokro dopuszczony do zastosowań przemysłowychNiewielka masa i zwarta kompozycja umożliwia mobilne używanieGniazdo do podłączenia elektronarzędzia umożliwiające korzystanie z samoczynnego wyłącznika odkurzaczaOchrona użytkownika: certyfikat zgodności z normą UE dla pyłów klasy LAutomatyczny wyłącznik przy odkurzaniu na mokro, aktywowany po osiągnięciu maksymalnego napełnieniaDwa poliestrowe filtry kasetowe o sporej powierzchni filtracji stanowią gwarancję stałej wysokiej mocy ssącejAutomatyka opóźniająca wyłączenie silnika w celu całkowitego opróżnienia węża ssącegoAntystatyczne wyposażenie podstawowe uniemożliwia gromadzeniu ładunków elektrostatycznych przy używaniu optymalnych akcesoriówMożliwość nawijania przewoduPraktyczny schowek na osprzęt i półkaSystem przechowywania i transportu: połączenie walizki MetaLoc oraz odkurzacza za pomocą systemu Metadepot 6.31937PARAMETRY technologicznE:Maks.

przepływ powietrza3.660 l/minPodciśnienie248/3,6 hPa (mbar)Powierzchnia filtra8.600/1.333 cm²Maks. Pobór mocy1.400 WPojemność zbiornika25 LWąż odsysający- średnica35 mm- długość3,2 mCiężar11 kgDługość kabla8 mZAKRES DOSTAWYWąż ssący (Ø 35 mm / 3,2 m)Adapter uchwytu2 rury ssące z tworzywa sztucznego2 kasety do pyłów z poliestru (klasa M)Worek odfiltrowujący z flizelinySsawka szczelinowaSsawka uniwersalna...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.