Moje konto
  • Karcher NT 35/1 Eco H Karcher NT 35/1 Eco H

Karcher NT 35/1 Eco H

1 oferta z 1 sklepu

Producent Karcher Moc 1000 Pojemność zbiornika 35 Poziom hałasu 64 Podciśnienie 230 Przepływ powietrza 61 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Abexil.pl

★★★★★
912 opinie

NT 35/1 Tact te H

NT 35/1 Tact te H

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentKarcher
Moc1000
Pojemność zbiornika35
Poziom hałasu64
Podciśnienie230
Przepływ powietrza61

Utrzymanie porządku w miejscu pracy czy wypoczynku to ważna sprawa. Zwykły, domowy odkurzacz może Ci do tego nie wystarczyć. Mocny odkurzacz przemysłowy Karcher NT 35/1 Eco H daje Ci możliwości, których nie oferują zwykłe odkurzacze.

Wprowadzenie

Odkurzacz tego typu nie ma takich akcesoriów, jak zwyczajne odkurzacze domowe, ale wszystkie jego dodatki są odpowiednio dobrane, aby najlepiej spełniały swoje funkcje. Odkurzacze przemysłowe mogą odkurzać zarówno na mokro, jak i na sucho. Jeśli posiadamy odkurzacz działający tylko na sucho, to można go wykorzystać wyłącznie do w pełni suchych powierzchni i miejsc. Te urządzenia, które mogą odkurzać zarówno na sucho jak i na mokro, potrafią odciągać suche zanieczyszczenia oraz wodę czy inne płyny, w konfiguracjach z wymianą filtra bądź bez. Bardzo często w odkurzaczach spotkamy zaawansowane rodzaje filtrów, jak na przykład filtr HEPA i inne.

Specyfikacja i porady

Odkurzacze przemysłowe znajdą zastosowanie w wielu miejscach, począwszy od różnego rodzaju pomieszczeń i hal produkcyjnych, poprzez biura czy szpitale. Urządzenia te, będą użyteczne także na różnego typu budowach i przy remontach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie odkurzacza powinniśmy się zastanowić, do jakiego rodzaju prac będzie ten sprzęt potrzebny. Czy do pracy z suchymi zanieczyszczeniami, czy też może i mokrymi? To podstawowe kryterium. Trzeba też zwrócić uwagę na przewidywany typ zanieczyszczeń. Do tej cechy dobieramy siłę ssania danego odkurzacza. Na rynku odstępne są modele odkurzaczy przemysłowych, które standardowo są już wyposażone w kilkustopniowy system filtracyjny. W zasadzie im więcej możliwości w tym zakresie ma dany sprzęt - tym lepiej. Odkurzacze te, często posiadają także wejścia, pozwalające na podłączenie dodatkowych elektronarzędzi. Można czasem spotkać się z funkcją samoczyszczenia filtra, co jest niebywałą wygodą. Poza tym jest to także niezwykle praktyczne w sytuacji, gdy odkurzacz pracuje w miejscach dużego zapylenia i filtry często wymagają czyszczenia. Ważną częścią przemysłowego odkurzacza jest jego silnik. Z wiadomych względów musi dysponować on większą mocą niż odkurzacze domowe. Moc odkurzacza przemysłowego powinna zawierać się w przedziale od 2000 do 4000 W. Mniejsza moc może spowodować, że odkurzacz nie poradzi sobie z zabrudzeniami. Dla przykładu, odkurzacz Karcher NT 35/1 Eco H posiada silnik o mocy 1000 W. Podczas pracy wytwarza podciśnienie na poziomie 230 hPa. Podczas pracy odkurzacza dochodzi do zwiększonego przepływu powietrza. Przy pracy z tym modelem mamy przepływ rzędu 61 l/s. W tym odkurzaczu kabel ma długość 7.5 metrów, co pozwala na swobodną pracę, bez konieczności przepinania sie pomiędzy gniazdkami. Urządzenie posiada kabel sieciowy o długości 7.5 m. Kabel ten może być przechowywany na urządzeniu. Gdy kupujemy urządzenie o dużej mocy, musimy też zwrócić uwage na poziom hałasu jaki emituje. Ten w przypadku NT 35/1 Eco H wynosi około 64 dB. Dobry odkurzacz musi mieć duży pojemnik na zanieczyszczenia. Modele przemysłowe posiadają litraże między 60 a 80 litrów. Z dużą pojemnością musi iść w parze także duża wytrzymałość. Pojemnik na zanieczyszczenia nie może się uginać, załamywać, być podatnym na pękanie czy dziurawienie. Opisywany przykładowy odkurzacz Karcher, cechuje się zbiornikiem o pojemności około 35 l. Wartość ta powinna wystarczyć do komfortowej pracy, bez ciągłego opróżniania.

Marka i gwarancja

Warto wybrać markowy odkurzacz przemysłowy, bowiem najczęściej jest to gwarancja jego niezawodności i ewentualnego dobrego serwisowania. Kompleksowa gwarancja producentòw takich urządzeń, a także rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają pewność, że w razie potrzeby urządzenie zostanie odpowiednio naprawione. Najlepsze, markowe odkurzacze przemysłowe są stosunkowo drogie, chociaż ich koszt szybko się zwraca. Często też możemy trafić na różnego rodzaju promocje, które spowodują jeszcze większą opłacalność zakupu.

Akcesoria i podsumowanie

Z odkurzaczem otrzymamy także zestaw nakładek, które pomogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, szczotkę ze zmiennym kątem nachylenia głowicy, a także rurę teleskopową z końcówkami ssącymi. Niektóre urządzenia są zabezpieczone przed przeciążeniami dodatkowym systemem antyprzeciążeniowym. Odkurzacz przemysłowy musi być także funkcjonalny. Dlatego powinien posiadać kółka, które ułatwią poruszanie się i pracę w różnych pomieszczeniach. Karcher NT 35/1 Eco H to bardzo wytrzymały, wydajny, cichy profesjonalny odkurzacz dla kontraktowych firm sprzątających oraz administratorów budynków. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba dużej mocy ssącej, a więc w zakładach produkcyjnych, restauracjach, biurach czy dużych domach.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też