Menu

Bosch BBH214LB

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

Odkurzacz z linii Readyy'y to wygodne urządzenia dbające o czystość, zawsze pod ręką. Jest świetnym rozwiązaniem do przeróżnych zadań: szybko czyści wszystkie podłogi, nawet pod meblami dzięki wyjątkowo sprężystemu przegubowi szczotki, a także inne powierzchnie dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi ręcznemu.

Najważniejsze parametry urządzenia bardzo lekki - komfort w trakcie odkurzania. Nieograniczony zasięg. Samostojąca budowa - oszczędność miejsca. Krótki czas ładowania. Postępowa elektroszczotka. Łatwe czyszczenie końcówki szczotki.

Urządzenie 2 w 1. Długi czas działania. Praktyczne rozwiązania komfortowa funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej elastyczności w działaniu. Odkurzysz wszystkie powierzchnie jak podłogi i dywany.

Dodatkowa ssawka szczelinowa pozwoli odkurzyć meble a nawet zakamarki w szufladach. Ergonomiczne rozwiązania wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej elastyczności w działaniu.

Odkurzysz wszystkie powierzchnie jak podłogi i dywany. Dodatkowa ssawka szczelinowa pozwoli odkurzyć meble a choćby zakamarki w szufladach. Nareszcie! Bezprzewodowo - jeszcze więcej swobody Odkurzacz Readyy'y jest za każdym razem pod ręką.

Bezprzewodowe odkurzanie nie ogranicza zasięg przewodu. Konkretna samostojąca konstrukcja nieskomplikowane przechowywanie. Odkurzacz można ładować gdziekolwiek w domu poprzez załączona ładowarkę. Nareszcie!

Bezprzewodowo - jeszcze więcej swobody Odkurzacz Readyy'y jest za każdym razem pod ręką. Bezprzewodowe odkurzanie nie ogranicza zasięg przewodu. Konkretna samostojąca konstrukcja łatwe przechowywanie.

Odkurzacz można ładować gdziekolwiek w domu przez załączona ładowarkę. Doskonały pomocnik ze stale wysoką skutecznością technologia litowo-jonowa marki Bosch sprawdziła się już w naszych elektronarzędziach i e-rowerach, zapewniając wysoką sprawność i długi okres eksploatacji akumulatorów.

Akumulatory te cechuje stanowczo długi czas pracy i krótki czas ładowania. Nie dotyczy ich również tzw. Efekt pamięci. Nieprzeciętny pomocnik ze stale wysoką wydajnością technologia litowo-jonowa producenta Bosch sprawdziła się już w naszych elektronarzędziach i e-rowerach, gwarantując wysoką produktywność i długi okres eksploatacji akumulatorów.

Akumulatory te cechuje wyjątkowo długi czas pracy i krótki czas ładowania. Nie dotyczy ich też tzw. Efekt pamięci. Proste czyszczenie System EasyClean proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

dzięki czemu stale i produktywnie zbiera zabrudzenia. Na dodatek pojemnik na kurz i wysokiej jakości zmywalna pianka odfiltrowująca są nietrudne do wyczyszczenia dzięki temu możesz się radować czystym odkurzaczem przez długi czas.

Łatwe czyszczenie System EasyClean nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki. Dzięki temu stale i sprawnie zbiera zabrudzenia. Dodatkowo pojemnik na kurz i wysokiej jak...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.