Menu

Dirt Devil Rebel 55

Cechy produktu

  • Producent Dirt Devil 
  • Moc silnika 800 W
  • Poziom hałasu 76 dB
  • Zasięg pracy 9 m
  • Regulacja prędkości tak 
  • Pojemność worka/pojemnika 2.5 l
  • Kolor szary, srebrny, czerwony 

Opis

Najnowsza generacja EKO-odkurzacza bezworkowego kolekcji Rebel, który dzięki technice multicyklon odkurza z siłą 13 cyklonów!


Co oznacza EKO? Dyrektywa UE ogranicza energochłonność AGD, w tym odkurzaczy, co przyczynia się do ochrony środowiska. Nowe wymogi spowodowały stanowcze zmiany w konstrukcji odkurzaczy i nałożyły wyjątkowo trudne wymagania na producentów. Od 01.09.2014 odkurzacze muszą produktywnie odkurzać, przy znacząco niższym poborze mocy. Co więcej, UE już dzisiaj wprowadziła zasady, które od roku 2017 jeszcze bardziej ograniczą pobór energii poprzez odkurzacze bez utraty sprawności odkurzania. Zaprojektowanie odkurzacza bezworkowego, który zużywa mało energii jest stanowczo nieprzystępne, ponieważ zawirowanie powietrza w cyklonie, gdzie oddzielają się cząsteczki kurzu, jest energochłonne. Odkurzacze bezworkowe typowo z trudem osiągają klasę C, a modele konkurencji nieraz osiągają wyłącznie klasę D.


najlepsze odkurzacze Dirt Devil osiągają klasę A, zapewniają najwyższą jakość za rozsądną cenę i nadal pozwalają Użytkownikom zapomnieć o wydawaniu pieniędzy na kupowanie worków.

INFINITY w nazwie odwołuje się do użytej technologii Multicyklon, dzięki której odkurzacz nie traci siły ssania1 w miarę napełniania się zbiornika na kurz, a siła ta pozostaje niezmienna w całym okresie wykorzystywania odkurzacza. Można powiedzieć, że pracuje jak nowy choćby po kilku latach pracy. Jest komfortowy, ekologiczny i zezwala na oszczędności - nie trzeba pamiętać o kupowaniu worków! Wskaźnik LED podpowiada Użytkownikowi o zapełnieniu się zbiornika. Odkurzacz nie zostawia śladów na parkiecie dzięki gumowanym kółkom.

Wszystkie odkurzacze serii EKO Rebel pozostały zaprojektowane przez niemieckich inżynierów z uwzględnieniem wymagań kupujących europejskich. Wspólne atrybuty odkurzaczy linii EKO Rebel to:
• wysoka produktywność (szeroka siła ssania) przy bardzo niskim poborze mocy,
• wygoda i komfort pracy (odkurzacze są lekkie i mają obfite pojemniki na kurz),
• wyszukany design i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji.

Wygoda, ekologia (klasa A!), oszczędność energii i brak dodatkowych kosztów (nie trzeba kupować worków), niezmienna siła ssania, niski ciężar (5 kg), obszerny zasięg pracy (9 m!), bogate wyposażenie i antybakteryjny filtr HEPA Media to lista zalet tego odkurzacza. W skład wyposażenia wchodzą:


• Nowa ssawka uniwersalna (podłoga/dywan) - HEFT14 (High Efficiency Floor Tool 2014)
• Ssawka niepokaźna - '3 w 1'

• Szczotka do parkietów z bocznymi wkładkami ochronnymi, która nie zostawia śladów na cokołach.

• Ssawka do podłóg twardych

Specyfikacja techniczna produkt
producent
Kod producenta
DD-DD5255-1
EAN
4012467920360
dane podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry Worek na kurz Moc technologiczne
pokaźne kółka
praktyczna konstrukcja
Kompaktowa obudowa
Uchwyt do przenoszenia
Wyposażenie
Teleskopowe
Ssawka do powierzchni twardych
Ssawka uniwersalna
Szczotka do parkietu
Rura
Wąż ssący

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.