Menu

Dyson CyClone V10 Parquet

Cechy produktu

  • Producent Dyson 

Opis

właściwości Silnik cyfrowy Dyson V10 gwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych.¹ Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania rozszerzona moc ssania do najtrudniejszych zadań. 2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu.

Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do pomieszczenia powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

Konfiguracja liniowa staranne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu umożliwia przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, powiększając moc ssania. 14 cyklonów stwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na zanieczyszczenia.

Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o rozmaitej intensywności. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia różnorodnych powierzchni przy pomocy jednego kliknięcia Mini elektroszczotka produktywnie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie eliminuje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Parquet Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do komfortowego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką 1 Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

2 Maksymalny czas pracy przy korzystaniu ze szczotki bez dodatkowego silnika....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.