Moje konto
  • Electrolux ZSC6940 Electrolux ZSC6940
  • Electrolux ZSC6940 Electrolux ZSC6940
  • Electrolux ZSC6940 Electrolux ZSC6940
  • Electrolux ZSC6940 Electrolux ZSC6940

Electrolux ZSC6940

0 ofert z 0 sklepów

Producent Electrolux Moc silnika 1400 W Poziom hałasu 82 dB Zasięg pracy 11 m Regulacja mocy tak Pojemność worka/pojemnika 2 l Wysokość 23 cm Szerokość 31 cm Długość 45 cm Moc ssania 300 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Electrolux

Popularne produkty z kategorii Odkurzacze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectrolux
Moc silnika1400 W
Poziom hałasu82 dB
Zasięg pracy11 m
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika2 l
Wysokość23 cm
Szerokość31 cm
Długość45 cm
Moc ssania300 W

Poznaj Electrolux ZSC6940, odkurzacz, którego moc i jakość pozwoli Ci zachować czystość w Twoim domu. Z tym urządzeniem, utrzymanie czystości będzie proste i przyjemne.

Wymiary/Funkcje

Urządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do usunięcia drobin nieczystości. Dzięki mocy 1400 W, odkurzacz Electrolux poradzi sobie ze swoim zadaniem na praktycznie każdej powierzchni. Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Niska waga urządzenia, wynosząca zaledwie 8.06 kg, zapewnia komfortowe sprzątanie nawet w najtrudniejszych do dotarcia miejscach w domu. Z zasięgiem pracy do 11 m dotrzesz z odkurzaczem w najdalszy kąt domu.

Cechy

Odkurzacz dysponuje przewodem zasilającym o długości 11 m, dzięki czemu bez problemu dojdziesz do każdego, nawet najdalszego kąta swojego mieszkania. Automatyczny zwijacz przewodu, pozwala szybko i sprawnie spakować sprzęt po skończonej pracy. Poziom hałasu pracującego urządzenia został określony na poziomie 82 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz ZSC6940, to w pełni mobilne urządzenie, a to za sprawą pojemnego 2 l worka. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz ZSC6940, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem końcówek ssących, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Bardzo dobry odkurzacz, szczególnie w połączeniu z turboszczotką charakteryzuje się niesamowitą skutecznością, wyczesuje wszystko. Za stosunkowo niewielkie pieniądze mamy markowy sprzęt. ★★★★★
jaba
2013-03-25

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też