Menu

Hoover TE70 TE75011

Cechy produktu

  • Producent Hoover 
  • Moc silnika 700 W
  • Poziom hałasu 66 dB
  • Zasięg pracy 9 m
  • Pojemność worka/pojemnika 3.5 l
  • Wysokość 31 cm
  • Szerokość 32 cm
  • Długość 52.5 cm
  • Kolor czerwony 
  • Rodzaj workowy 

Opis

Oszczędny i antyalergiczny znakomita filtracja powietrza oraz wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa nieprzeciętny odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – zaopatrzony w Mini turbo szczotkę pomoże wyeliminować sierść z każdego zakamarka domu.

Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° ułatwia manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System pozwala na odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka zezwala na monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka wyeliminuje sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać skuteczniej pakiet specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria komplet specjalnych ssawek najlepsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios sprawnie odkurzysz każdą podłogę.

podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O finezyjne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz przy pomocy specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów przy pomocy obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie znamionuje się dużą sprawnością – o 50% wyższą w porównaniu z konwencjonalnymi modelami.

Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% produktywności zbierania kurzu z dywanów zadbasz ponadto o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

Zintegrowane akcesoria za każdym razem pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie potrzebne akcesoria masz zawsze pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, aby nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.