Manu

Sencor SVC 6301

Cechy produktu

  • Producent Sencor 
  • Poziom hałasu 87 dB
  • Zasięg pracy 5.5 m
  • Pojemność worka/pojemnika 1 l
  • Moc ssania 200 W

Opis

Poznaj Sencor SVC 6301, odkurzacz, którego moc i jakość pozwoli Ci zachować czystość w Twoim domu. Z tym urządzeniem, utrzymanie czystości będzie proste i przyjemne.

Wymiary/Funkcje

Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Niska waga urządzenia, wynosząca zaledwie 3.3 kg, zapewnia komfortowe sprzątanie nawet w najtrudniejszych do dotarcia miejscach w mieszkaniu. Zasięg pracy równy 5.5 m, pozwala dotrzeć do różnych zakątków Twojego mieszkania.

Cechy

Odkurzacz dysponuje przewodem zasilającym o długości 5.5 m, dzięki czemu bez problemu dojdziesz do każdego, nawet najdalszego kąta swojego domu. Automatyczny zwijacz kabla, pozwala szybko i sprawnie spakować sprzęt po skończonej pracy. Podczas pracy urządzenie emituje dźwięki na poziomie 87 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz SVC 6301, to w pełni mobilne urządzenie, a to za sprawą pojemnego 1 l worka. Dzięki wygodnym i solidnym kółkom i ślizgom, Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza. Regulowana moc, komplet końcówek ssących i elastyczny wąż zagwarantują czystość w każdym domu. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt sprawią, że jego przechowywanie nie będzie kłopotem. O stan Twojego urządzenia zadba zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem odkurzacza.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie