Menu

Zaco A8S

Cechy produktu

  • Producent Zaco 

Opis

system mapowania pomieszczeń PanoView Dzięki kamerce robot mapuje pomieszczenie. ZACO A8s staranniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie pomieszczenie. W dodatku nie wraca w to samo – odkurzone już – miejsce. Dzięki czemu nie marnuje baterii. Robot ZACO A8s z wyczerpującym się poziomem baterii automatycznie kieruję się w stronę bazy, w celu naładowania akumulatorów. Dzięki nowoczesnej technice ten wyjątkowy odkurzacz samoczynny wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Wyekwipowany w zaawansowane algorytmy i technologie nowoczesny algorytm grafiki CV- SLAM pomaga robotowi ZACO A8s, skanować podłogi jeszcze szybciej i precyzyjniej. Dzięki tej technice, urządzenie nie obija mebli. Trzy zastosowane procesory o wysokiej efektywności ułatwiają prędkie przetwarzanie danych, zbieranych za pomocą kamery, niezbędnych do planowania trasy sprzątania. Funkcja mopowania Robot sprzątający ZACO A8s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Przy pomocy aplikacji realne jest regulowanie szybkości przepływu wody – tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: niewiele znacząca liczba wody → standardowa → wielka liczba wody). By skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować odpowiedni zbiornik na wodę o pojemności 300 ml oraz doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry. Progresywna aplikacja mobilna Dzięki progresywnej aplikacji przenośnej, osiągalne jest sterowanie robotem ZACO A8s za pomocą smartfona czy tableta. Poziom głośności robota ZACO A8s wynosi mniej niż 59dB! Pracujący odkurzacz automatyczny bez dwóch zdań nie obudzi śpiącego malucha, ani nie przestraszy płochliwego zwierzaka domowego. Innowacyjny design Brak zbędnych przycisków i otworów. Górna powłoka produkowana jest ze szkła hartowanego w odcieniu fortepianowej czerni. Zaprojektowana, żeby uzyskać głęboki, nieprzezroczysty, ciemny odcień. Ogranicza to ryzyko powstawania zarysowań, upraszcza usuwanie kurzu, odcisków, a dodatkowo stylowo wygląda. Robot ZACO A8s jest wyjątkowo jednostajny Dzięki dużym kołom, robot sprzątający zrównoważenie przylega do podłoża w trakcie wspinania się na dywany i wzniesienia. Robot ZACO A8s zaopatrzony w dwie szczotki centralne W komplecie z robotem ZACO A8s znajdują się dwie obrotowe szczotki centralne – do używania zamiennie. Szczotka z włosiem pozwala na dokładne zbieranie skażeń, włosów i sierści z dywanów i wykładzin. Szczotka silikonowa nieprzeciętnie czyści podłogi twarde tj. Parkiet, panele, kafelki. Robot sprzątający ZACO A8s jest wyjątkowo niski Robot odkurzacza ZACO A8s ma zaledwie 7,2 cm wysokości. Łatwo dociera w trudno dostępne miejsca pod meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Trójstopniowy system czyszczenia Dwie szczotki boczne robota ZACO A8s zamiatają zanieczyszczenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną. Doskonale wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczo...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.