Menu

Neato Robotics Robotics Bovtac D3

Cechy produktu

 • Producent Neato Robotics Robotics 
 • Kolor czarny 

Opis

Neato Botvac Connected D3

Sprzątanie to dla niego przyjemność


Neato Botvac D3 Connected za pomocą lasera i technice LaserSmart skanuje pokoje wytwarzając mapę mieszkania i identyfikuje przeszkody w czasie rzeczywistym. Systematycznie sprząta całą powierzchnię podłogi zamiast jeździć w losowo wybranych kierunkach. Bez problemów pracuje w kompletnych ciemnościach.


Inteligentny. Efektywny. Połączony z Wi-Fi.


- zarys D-Shape - centralna szczotka główna, wyposażona w pióra włosiane i gumowe, znakomicie wyczesuje dywany, a także wykładziny. Element ssący umiejscowiony przy samym froncie robota pozwala na najlepszą jakość sprzątania przy krawędziach, ponadto zarys litery D ułatwia dojeżdżanie do narożników


Steruj neato d5 connected z dowolnego miejsca na świecie. starczy tylko połączenie z internetem. Pełna kontrola nad pracą robota z poziomu bezpłatnej aplikacji Neato.


- opatentowana technologia Lasersmart Neato Botvac D3 Connected za pomocą lasera i technice LaserSmart skanuje pokoje stwarzając mapę mieszkania i identyfikuje przeszkody w czasie rzeczywistym. Systematycznie sprząta całą powierzchnię podłogi zamiast jeździć w losowo wybranych kierunkach. Bez problemów pracuje w kompletnych ciemnościach.


- zastosowany moduł Wi-Fi za pomocą aplikacji na smartfony i urządzenia mobilne można zaprogramować w jakie dni, i o której godzinie robot ma sprzątać. Można też podglądać statystyki pracy robota i uruchomić go zdalnie. Wystarczy tylko połączenie z internetem. SYSTEMATYCZNIE SPRZĄTA CAŁĄ POWIERZCHNIĘ MIESZKANIA. Neato D3 Connected po wyjechaniu ze stacji dokującej najpierw sprząta wzdłuż ścian w narożnikach a potem systematycznie odkurza całą powierzchnię mieszkania. Nie pominie żadnego pokoju, posprząta pod łóżkiem i fotelami (starczy mu prześwit 10 cm).


Dla posiadaczy zwierząt Specjalna szczotka „Combo” do sprzątania z gładkich podłóg i dywanów z sierści zwierząt produktywnY MECHANIZM SPRZĄTAJĄCY – SPINFLOW. Neato Botvac D3 Connected wyekwipowany jest w jedną z największych szczotek do sprzątania śmieci. Szczotka “Combo”, efektywna turbina zasysająca brud, filtr powietrza, nadzwyczajnie nadają się do sprzątania sierści zwierząt z dywanów, wykładzin i kurzu z gładkich podłóg.


Specjalny kształt pokrywy upraszcza wjeżdżanie w narożniki pokoi.

progresywnY AKUMULATOR LITOWO-JONOWY. Neato D3 Connected wyposażony jest w najnowszej generacji akumulator Li-ion. Dzięki progresywnemu akumulatorowi robot bez konieczności doładowywania posprząta mieszkanie o powierzchni do 180 m2. FUNKCJA DOKOŃCZENIA SPRZĄTANIA Dzięki funkcji doładowania akumulatora i dokończenia sprzątania. Po naładowaniu akumulatora wraca w miejsce gdzie przerwał pracę by dokończyć sprzątanie.


Wyposażenie
 • Robot odkurzający z zaimplementowanym modułem wi-fi
 • Stacja dokująca
 • Akumulator li-ion (do 450 m2)
 • Bezworkowy pojemnik na śmieci
 • Filtr powietrza
 • Szczotka combo – do każdego rodzaju powierzchni.
 • zastosowana turbina – do zasysania kurzu I śmieci
 • przewód zasilający / usb
 • Narzędzie do czyszczenia szczotki / filtrów

SPECYFIKACJA:

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.