Menu

Philips FC 6404

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Poziom hałasu 83 dB
  • Regulacja prędkości tak 
  • Pojemność worka/pojemnika 0.6 l
  • Wysokość 11 cm
  • Szerokość 18 cm
  • Długość 25 cm
  • Kolor niebieski 
  • Rodzaj pionowy 

Opis

POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, by móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro gwarantuje adekwatną wilgotność w trakcie odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

W zestawie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

Powietrze wpływa do komory niezwykle prędko i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co sprawnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i sprawny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 zaopatrzono w akumulator litowo-jonowy, który zezwala na bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o rutynowy porządek jest o niemało prostsze. Na urządzenie składają się ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy użytkowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny usprawniający czyszczenie trudno przystępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który umożliwia czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA skutecznOŚĆ Niezwykła szybkość, produktywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

Taka szybkość sprawia, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się niezwykle sprawne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który wykorzystano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się zamianę co 6 miesięcy.

Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. By sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę perfekcyjnie zaprojektowany odkurzacz pozwala na szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie typy podłóg twardych będą czyszczone w optymalny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nieprzeciętną wilgotność.

Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w sytuacji pokaźniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

Wysoka efektywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką sprawność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

doskonale pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do korzystania na wszystkich podłogach. Bardziej produktywne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na nieprzeciętne czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie warianty twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny oraz płytki, panele i inne podłogi twarde.

MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki postępowemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Idealne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.