Menu

Philips FC 6725

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Najważniejsze atuty Poznaj odkurzacz SpeedPro szybkie i dokładne bezprzewodowe odkurzanie skuteczne sprzątanie. Nasadka zasysająca 180° Nasadka równocześnie zbiera kurz z przodu i po bokach. Doskonale sprawdza się równocześnie na grubych dywanach, jak i na twardych podłogach.

ekspresowo pozbędziesz się brudu, nie marnując dużo czasu na porządki. Nie przeoczysz żadnego okruszka. Podświetlenie LED Dla pokaźniejszej produktywności odkurzania, nasadka wbudowane diody, które oświetlają podłogę.

dzięki czemu widać najdrobniejsze zabrudzenia, a odkurzanie jest momentalne. Długi czas pracy. Produktywny akumulator nawet do 40 minut odkurzania zapewni wydajny akumulator litowo-jonowy o napięciu 21.6 V.

Ładowanie do pełnej baterii trwa 5 godzin. * Po pełnym naładowaniu akumulatora w trybie kanon. Efektywne eliminowanie brudu. Silnik PowerBlade z PowerCyclone 7 budowa silnika kreuje silny przepływ powietrza.

Pomaga to łatwiej zebrać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z każdej powierzchni, także z grubych dywanów. Odkurzacz posiada dwa ustawienia prędkości: kanon i turbo. Przystępne sprzątanie trudno dostępnych miejsc Przydatny nie tylko w domu.

Odkurzacz ręczny Jest lekki i nieskomplikowany do przenoszenia. Dlatego pomoże Ci utrzymać porządek w domu, samochodzie oraz wszędzie tam, gdzie będziesz go potrzebować. Raz, dwa i po brudzie. Zawsze pod ręką. Zintegrowane akcesoria zastosowana w odkurzacz szczelinówka z małą szczotką pomogą usunąć kurz z listw przypodłogowych czy rogów kanapy.

Długa rura odkurzacza pozwala na także dostęp do wysoko położonych miejsc. Wygodne wykorzystywanie na co dzień nietrudne opróżnianie. Ergonomiczny pojemnik na kurz Pozbycie się zebranego w pojemniku kurzu jest higieniczne i prędkie.

starczy wyrzucić jego zawartość wprost do kosza na śmieci. Budowa zasobnika zapobiega wzbijanie się kurzu w powietrze. Znakomity odkurzacz dla każdego. Bezprzewodowy Manewrowanie bezprzewodowym odkurzaczem jest dużo prostsze tradycyjnym odkurzaczem z kablem zasilającym.

Bez trudu można sięgnąć do najdalszych kątów sprzątanego wnętrza. 2-warstwowy filtr Odkurzacz zaopatrzono w 2-warstwowy filtr, który lokalizuje drobinki kurzu. Dzięki temu uzyskujemy czystsze powietrze w naszym domu.

w dodatku filtr jest zmywalny i można go używać wielokrotnie. Jak otrzymać dodatkowy filtr? zakup i zarejestruj swój odkurzacz bezprzewodowy Philips i odbierz wymienny filtr za 1 zł! Jak dostać filtr za 1 zł? kup odkurzacz bezprzewodowy Philips i zarejestruj go na stronie www.philips.pl/welcome W mailu zwrotnym otrzymasz specjalny kod zniżkowy do asygnowanej strony zakupowej Po zakupie filtr zostanie wysłany kurierem Promocja trwa od 01.04.2019 do 31.12.2019 szczegóły promocji na www.philips.pl/promocje Wyrażenie na rzecz Philips Koninklijke N.V.

podczas rejestracji produktu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także na otrzymywanie danych handlowych na adr...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.