Menu

Philips FC 6901

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Najważniejsze mocne strony Poznaj odkurzacz SpeedPro Max Aqua sprawdź jak działa Funkcja mycia z systemem AquaBoost Odkurzysz i umyjesz w jednej chwili Jedno urządzenie starczy, by utrzymać podłogi i dywany w czystości.

Odkurzacz zbierze skażenia, a system mopujący umyje każdy wariant podłogi. Więcej Nasadkę przemywającą możesz bez problemu wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcesz umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobisz to bez najmniejszego trudu.

Jeszcze lepiej umyta podłoga System AquaBoost to zwiększony wyrzut wody. jedynie raz nacisnąć pedał w systemie przemywającym,momentalnie iwyeliminować nawet nieprzystępne plamy. Skrupulatne bezprzewodowe sprzątanie w mgn ieniu oka Cyfrowy silnik z PowerCyclone 8.

pousuwa skażenia ze wszystkich powierzchni ekspresowo i bez najmniejszego trudu polikwidujesz piasek, sierść, okruchy i wszelkie inne zabrudzenia, nawet z grubych dywanów. Więcej Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy, a stałą, dużą moc ssania i sprawne usuwanie zabrudzeń, zagwarantuje specjalna kompozycja silnika.

Powietrze momentalnie wpływa do komory, a zakrzywiony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Efektywny akumulator. Całe mieszkanie na jednym ładowaniu* choćby do 55 minut pracy po pełnym naładowaniu zapewni skuteczny akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V.

* Na jednym ładowaniu w zależności od modelu, z nasadką mopującą. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką. Wygodny i praktyczny wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i masz do dyspozycji lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz ręczny.

Pomoże utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Zintegrowane akcesoria. Zawsze pod ręką Pajęczyny pod sufitem, kurz z listew przypodłogowych, rogów kanapy i z innych trudno przystępnych miejsc, możnausunąć przy pomocy szczotki i szczelinówki.

więcej Dla ułatwienia porządków, akcesoria są zaimplementowane w urządzenie. Nie trzeba ich szukać, gdy są konieczne do zastosowania. Nasadka zasysająca 360°. Szybsze i łatwiejsze odkurzanie Dzięki nasadce zbierającej kurz ze wszystkich jej stron, dodatkowo podczas ruchu do tyłu, szybciej pozbędziesz się brudu.

nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania zarówno na grubych dywanach, jak i na podłogach. Podświetlenie LED. Dostrzeżesz i wyeliminujesz każdy okruszek Sprzątanie jest łatwiejsze, gdy nasadka oświetla podłogę. Choćby najdrobniejszy kurz jest wtedy widoczny.

prędko i precyzyjnie sprzątniesz rozsypany cukier, rozbite szkło czy naniesiony do domu piasek. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii Urządzenie ma czytelny wskaźnik baterii, oznajmiający o procentowym poziomie jej naładowania więcej ekran ukazuje na bieżąco stan akumulatora.

sygnalizuje ponadto, gdy filtr w odkurzaczu wymaga czyszczenia. Poręczny pojemnik na kurz. Błyskawicznie i higienicznie Bezworkowy odkurzacz to nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na kurz, bez d...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.