Menu

Philips FC 8373

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc silnika 750 W
  • Poziom hałasu 81 dB
  • Zasięg pracy 5 m
  • Pojemność worka/pojemnika 3 l
  • Wysokość 28 cm
  • Szerokość 25 cm
  • Kolor czerwony 

Opis

Odkurzacz workowy Performer Compact FC8373/09

Wysoka efektywność. Łatwa obsługa.

Nowy odkurzacz Philips Performer Compact proponuje wysoką wydajność przy minimum wysiłku. Technologia AirflowMax powiększa siłę ssącą na dłużej, a nasadka TriActive produktywnie eliminuje kurz niezależnie od rodzaju podłogi.

Klasa produktywności energetycznej A
Ten odkurzacz został wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

bezprecedensowa technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania
wyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co umożliwia zastosowanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) nieszablonowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia użycie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby
Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

Klasa A wydajności odkurzania twardych podłóg
Ten towar osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

załączone akcesoria — najwyższa wygoda
Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników podczas sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do użytkowania.

Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dostosowanie do każdego zadania
Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

niepokaźny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i proste przechowywanie
Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Niewiele znacząca waga upraszcza przenoszenie.

Filtr Super Clean Air gwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze
Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej

Ten nowy syntetyczny worek producenta Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.EAN: 8710103733959
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: FC8373/09
typ: Workowy
Moc: 750 W
Poziom hałasu: 78 dB
Worek: S-bag
pojemność: 3 l
Filtr: Antyalergiczny
Długość przewodu: 5 m
Zasięg: 8 m
System parkowania: Pionowy
Funkcje: samoczynny zwijacz przewodu
Funkcje specjalne: AirflowMax
Akcesoria w zestawie: - Szczelinówka- Zintegrowana szczotka
Kolor: Czerwony
wymiary: 400 x 251 x 282 mm
Waga: 4.2 kg
Pozostałe właściwości: Gumowe kółka

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.