Menu

Philips FC 9331

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc silnika 650 W
  • Poziom hałasu 79 dB
  • Zasięg pracy 6 m
  • Pojemność worka/pojemnika 1.5 l
  • Wysokość 24 cm
  • Szerokość 28 cm
  • Długość 41 cm
  • Kolor czarny 

Opis

Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i lokalizuje 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Wydajne cykloniczne działanie i nowoczesna kompozycja zapewniają produktywne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak by nie wydostał się on w niekontrolowany sposób choćby w trakcie oprózniania.

niewiele znaczące rozmiary i wysoka produktywność Wyższa sprawność zbierania kurzu* i technika PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.

2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka wydajność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony aby osiągnąć najwyższą skuteczność — klasa A w następujących kategoriach: wydajności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zagwarantuje produktywne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock proste dostosowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock nieskomplikowany montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

obfite gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem obfite gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania. Nieskomplikowane opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do wykorzystania Główka szczoteczki do odkurzania została zastosowana w uchwyt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

Filtr antyalergiczny wykrywa ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air wykrywa 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.