Moje konto
  • Rowenta RO 5353 Rowenta RO 5353
  • Rowenta RO 5353 Rowenta RO 5353

Rowenta RO 5353

2 oferty z 2 sklepów

Producent RowentaMoc silnika 1900 WPoziom hałasu 84 dBRegulacja mocy takPojemność worka/pojemnika 1.5 lDługość 5 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Odkurzacz Rowenta RO5353Compacteo Ergo Cyclonic. OKAZJA !!! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA, MOŻLIWOŚĆ ODBIORU WE WROCŁAWIU. Dla powracających klientów RABAT.

… to 7,5 m,posiada regulator mocy działania,wyposażony w antybakteryjny filtr HEPA,waga urządzenia to tylko 3,8 kg,posiada nasadkę szczelinową, do czyszczenia dywanów oraz podłóg i parkietu,dysponuje teleskopową, chromowaną rurą oraz opcją auto zwijania przewodu,posiada kółka ułatwiające przemieszczanie oraz wymienny, długi wąż. Dane techniczne: Typ: odkurzacz bezworkowy Moc: 2000 …

Dostępność sprawdź w sklepie →

ROWENTA RO5353

Rodzaj: Klasyczny; Moc [W]: 1900

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRowenta
Moc silnika1900 W
Poziom hałasu84 dB
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika1.5 l
Długość5 cm

Poznaj Rowenta RO 5353, odkurzacz, którego moc i jakość pozwoli Ci zachować czystość w Twoim domu. Z tym urządzeniem, utrzymanie czystości będzie proste i przyjemne.

Wymiary/Funkcje

Urządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do wciągnięcia drobin nieczystości. Dzięki mocy 1900 W, odkurzacz Rowenta poradzi sobie ze swoim zadaniem na praktycznie każdej powierzchni. Niska waga urządzenia, wynosząca zaledwie 6 kg, zapewnia komfortowe sprzątanie nawet w najtrudniejszych do dotarcia miejscach w domu.

Cechy

Urządzenie emituje hałas na poziomie 84 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz RO 5353, to w pełni mobilne urządzenie, a to za sprawą pojemnego 1.5 l worka. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz RO 5353, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem ssawek, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.