Moje konto  ▾

Rowenta RO 5353

Producent RowentaMoc silnika 1900 WPoziom hałasu 84 dBRegulacja mocy takPojemność worka/pojemnika 1.5 lDługość 5 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Odeo24.pl

brak opinii

Odkurzacz Rowenta RO5353Compacteo Ergo Cyclonic. OKAZJA !!! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA, MOŻLIWOŚĆ ODBIORU WE WROCŁAWIU. Dla powracających klientów RABAT.

Odkurzacz Rowenta RO5353Compacteo Ergo Cyclonic. OKAZJA !!! NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA, MOŻLIWOŚĆ ODBIORU WE WROCŁAWIU. Dla powracających klientów RABAT.

Dostępność sprawdź w sklepie →

249

Przejdź do sklepu ▸ Odeo24.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRowenta
Moc silnika1900 W
Poziom hałasu84 dB
Regulacja mocytak
Pojemność worka/pojemnika1.5 l
Długość5 cm

Poznaj Rowenta RO 5353, odkurzacz, którego moc i jakość pozwoli Ci zachować czystość w Twoim mieszkaniu. Z tym urządzeniem, utrzymanie czystości będzie proste i przyjemne.

Wymiary/Funkcje

Urządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do usunięcia drobin nieczystości. Dzięki mocy 1900 W, odkurzacz Rowenta poradzi sobie ze swoim zadaniem na praktycznie każdej powierzchni. Niska waga urządzenia, wynosząca zaledwie 6 kg, zapewnia komfortowe sprzątanie nawet w najtrudniejszych do dotarcia miejscach w domu.

Cechy

Urządzenie emituje hałas na poziomie 84 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz RO 5353, to w pełni mobilne urządzenie, a to za sprawą pojemnego l worka. Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz RO 5353, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem ssawek, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.