Manu

Rowenta RO 5353

Cechy produktu

  • Producent Rowenta 
  • Moc silnika 1900 W
  • Poziom hałasu 84 dB
  • Regulacja mocy tak 
  • Pojemność worka/pojemnika 1.5 l
  • Długość 5 cm

Opis

Oczyść atmosferę w swoim domu z odkurzaczem Rowenta RO 5353. To nowe urządzenie, na stałe już zmieni Twoje podejście do sprzątania.

Wymiary/Funkcje

Za sprawą dużej mocy 1900 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, odkurzacz świetnie poradzi sobie z właściwie wszystkimi drobnymi nieczystościami, które mogą się pojawić w Twoim mieszkaniu. Zastosowany w urządzeniu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Poręczna waga 6 kg i kompaktowe wymiary, pozwalają na bezproblemowe sprzątanie z urządzeniem, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Cechy

Podczas pracy urządzenie emituje dźwięki na poziomie 84 dB.

Eksploatacja

Odkurzacz posiada pojemny worek 1.5 l, a także długi oraz elastyczny wąż z kompletem wymiennych końcówek ssących. Dzięki temu, możesz dotrzeć do każdej, nawet najciaśniejszej szczeliny. Kompaktowa obudowa oraz solidne kółka i ślizgi, pozwolą Ci na bezproblemowe manipulowanie odkurzaczem w praktycznie każdych domowych warunkach. Natomiast zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia ochroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki wygodnym i solidnym kółkom i ślizgom, Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza. Regulowana moc, komplet ssawek i elastyczny wąż gwarantują czystość w każdym domu. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt sprawią, że jego przechowywanie nie będzie kłopotem. O stan Twojego urządzenia zadba zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem odkurzacza.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie