Moje konto
  • Samsung SR8980 Samsung SR8980
  • Samsung SR8980 Samsung SR8980

Samsung SR8980

3 oferty z 3 sklepów

Producent Samsung Poziom hałasu 60 dB Wysokość 80 cm Szerokość 35 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

Samsung SR8980 Navibot

Samsung SR8980 Navibot

… się wyczerpywać, urządzenie przemieści się z powrotem do stacji dokującej, aby doładować baterię, a następnie błyskawicznie powróci do tego samego miejsca, aby wznowić odkurzanie. Smukły kształt ułatwia sprzątanie pod meblami i w trudno dostępnych miejscach Eleganckie i dopracowane wzornictwo sprawia, że widok pracującego odkurzacza-robota NaviBot-S będzie samą przyjemnością. Mając zaledwie wysokość …

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
13954 opinie

Samsung SR8980 Navibot

Samsung SR8980 Navibot

… jest wyposażony w czujnik optyczny, który faktycznie widzi i reaguje na kurz. Po dotarciu do mocno zabrudzonej powierzchni i wykryciu większej ilości kurzu, okruchów i sierści zwierząt, których nie można odkurzyć podczas jednego cyklu sprzątania, urządzenie przełącza się na tryb czyszczenia intensywnego, a następnie odkurza w tym samym miejscu aż do usunięcia wszystkich zabrudzeń z powierzchni. NaviBot-S …

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
4000 opinii

Odkurzacz SAMSUNG SR8980

Odkurzacz SAMSUNG SR8980

Odkurzacz SAMSUNG SR8980

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Poziom hałasu60 dB
Wysokość80 cm
Szerokość35 cm

Ułatw sobie sprzątanie z nowym odkurzaczem Samsung SR8980. Postaw na czystość z wielką mocą i funkcjonalnością tego urządzenia.

Wymiary/Funkcje

Zastosowany w urządzeniu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym użytku domowym, dlatego jego waga jest niewielka i wynosi tylko 3.2 kg.

Cechy

Urządzenie emituje hałas na poziomie 60 dB.

Eksploatacja

Dzięki sprytnej i kompaktowej konstrukcji, odkurzacz SR8980, sprawnie porusza się po wszelkich domowych podłogach i jest łatwy do przechowywania. Długi i elastyczny wąż wraz z kompletem końcówek ssących, pozwala na dokładne wyczyszczenie wszelkich powierzchni i trudno dostępnych szczelin.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Rewelacja! Od zakupu 30-04-2013 do dzisiaj 03-06-2013 nie musieliśmy używać tradycyjnego odkurzacza. Bardzo sprawnie i szybko sprząta, bardzo cichy. Potrafi wymieść praktycznie każdy kąt i zakamarek w który się zmieści. Na jednym ładowaniu potrafi zrobić 220 m^2 drewnianej podłogi jeżdżąc bardzo systematycznie. Trwa to zazwyczaj mniej niż 1,5 godziny! Ale teren musi być przygotowany. Krzesła stoły i inne meble to nie problem, z tym sobie radzi. Czasami poprzestawia trochę krzesła. Najgorsze są przewody i sznurówki butów. Zmusił mnie do zrobienia porządku z przewodami - i dobrze. Czasem ma problemy z parkowaniem w stacji opróżniania - dość długo się męczy, ale stacja stoi w kącie. Dość droga zabawka ale polecam każdemu kto nie lubi odkurzać. Jacek A. ★★★★★
jaca9
2013-06-03
Przeciętny ★★★☆☆
Michal
2013-04-19

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też