Moje konto
  • Samsung VC21F60JUDB Samsung VC21F60JUDB

Samsung VC21F60JUDB

0 ofert z 0 sklepów

Producent Samsung Moc silnika 2100 W Poziom hałasu 79 dB Pojemność worka/pojemnika 3.5 l Moc ssania 530 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Samsung

Popularne produkty z kategorii Odkurzacze innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Moc silnika2100 W
Poziom hałasu79 dB
Pojemność worka/pojemnika3.5 l
Moc ssania530 W

Odkryj odkurzacz Samsung VC21F60JUDB, który pozwoli Ci na utrzymanie swojego mieszkania w należytej czystości. Od teraz masz możliwość już zawsze możesz szybko, łatwo i skutecznie oczyścić swoją przestrzeń.

Wymiary/Funkcje

Odkurzacz VC21F60JUDB dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 2100 W, doskonale poradzi sobie z większością zanieczyszczeń i drobin na takich powierzchniach jak dywany, wykładziny, panele, kafelki itp. Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Poręczne wymiary urządzenia oraz niewielka waga 6 kg, pozwalają skutecznie manewrować odkurzaczem w różnych, nawet najtrudniej dostępnych miejscach.

Cechy

Podczas pracy urządzenie emituje dźwięki na poziomie 79 dB.

Eksploatacja

W bezproblemowej eksploatacji odkurzacza pomaga duża pojemność worka 3.5 l, dzięki temu sprzęt nie wymaga opróżniania po każdorazowym odkurzaniu. Dzięki wygodnym i solidnym kółkom i ślizgom, Twoja praca będzie jeszcze łatwiejsza. Regulowana moc, komplet ssawek i elastyczny wąż zagwarantują czystość w każdym domu. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt sprawią, że jego przechowywanie nie będzie kłopotem. O stan Twojego urządzenia zadba zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem odkurzacza.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też