Moje konto  ▾

Samsung VC21F60JUDB

Producent SamsungMoc silnika 2100 WPoziom hałasu 79 dBPojemność worka/pojemnika 3.5 lMoc ssania 530 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Moc silnika2100 W
Poziom hałasu79 dB
Pojemność worka/pojemnika3.5 l
Moc ssania530 W

Z odkurzaczem Samsung VC21F60JUDB, bez problemu zatroszczysz się o czystość i świeżość w swoim domu. Posiadając ten odkurzacz poczujesz, jak łatwo jest zadbać o porządek dobre samopoczucie u siebie i swoich domowników.

Wymiary/Funkcje

Duża moc 2100 W, sprzętu pozwala na komfortową pracę i odpowiednią siłę do wciągnięcia wszelkich drobin kurzu czy nieczystości nawet z najtrudniej dostępnych zakamarków. Zastosowany w odkurzaczu filtr, skutecznie zatrzyma we wnętrzu wszelkie lotne zanieczyszczenia takie jak pył i kurz. Dzięki temu, podczas pracy odkurzacza nie kurzymy w pomieszczeniu. Niewielka waga urządzenia 6 kg oraz stosunkowo małe wymiary, pozwalają korzystać z urządzenia także w trudno dostępnych miejscach.

Cechy

Podczas pracy VC21F60JUDB emituje dźwięki na poziomie dB.

Eksploatacja

Regulacja mocy, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz pojemny worek , zapewnia Ci możliwość swobodnego sprzątania bez ryzyka, że uszkodzimy odkurzacz lub zapchamy worek.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.